Zekeriya Alp'ten Ahmet Çakar'a yanıt!

Zekeriya Alp'ten Ahmet Çakar'a yanıt!
Zekeriya Alp'ten Ahmet Çakar'a yanıt!
Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanı Zekeriya Alp, yorumculuk yapan eski hakem Ahmet Çakar'ın eleştirileri için "Bu işlere ayıracak vaktimiz yok" dedi.

RADİKAL - Spor Toto Süper Lig'in 11. haftasında görev alan hakemlerin performansını değerlendiren Zekeriya Alp, futbol yorumcusu Ahmet Çakar'ın kendisini hedef alan sözlerine yanıt verdi.

MHK'dan olay hareket için itiraf!


Zekeriya Alp, "Ahmet Çakar'ı seciyesine asla inmem. Herkesin kalitesi ortada. Kimin, neye nasıl hizmet ettiği ortada. O arkadaşın yaptıklarını halkımız, kamuoyu görüyor. Beni de tanıyan tanıyor. Bizim bu işlere ayıracak vaktimiz yok. İşimizi gücümüzü bırakıp, arkadaşlara yardımcı olmak istiyoruz. Bu işin içinde hatalar var" dedi.

"BACAĞIN HESABINI ZEKERİYA ALP VERECEK"

Ahmet Çakar, twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, " Galatasaray gol attığı anda hakem sağ ayağı ile ne yapıyor? Niye yapıyor, şimdiye dek böyle bir şey gördünüz mü? Hakemin sağ bacağının hesabını MHK Başkanı Zekeriya Alp nasıl verecek? Bazen bir bacak çok şeyi anlatır. Bazen bir bacak bin tapeye bedeldir" ifadelerini kullanmıştı.

Özgür Yankaya'dan olay hareket!