Zico'dan iddialı açıklamalar

Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico, bugünkü AZ Alkmaar maçı öncesinde iddialı açıklamalarda bulundu. Brezilyalı teknik adam düzenlediği basın toplantısında UEFA Kupası üçüncü tur rövanş maçına...

ALKMAAR - Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico, bugünkü AZ Alkmaar maçı öncesinde iddialı açıklamalarda bulundu. Brezilyalı teknik adam düzenlediği basın toplantısında UEFA Kupası üçüncü tur rövanş maçına ilişkin değerlendirmesinde "Söylenecek fazla bir şey yok. Bu maçta göreceklerimiz farklı olacak" ifadesini kullandı. İlk maçta önemli futbolcularından Kezman ve rakip takımdan Şota'nın oynamadığını hatırlatan Zico, "Şota'nın oynayacak olması bizi korkutmuyor açıkçası. Onun yerine ilk maçta oynayan futbolcu da kaliteliydi. Her zaman kendi dikkatimizle oynadığımız sürece sorun yaşayacağımızı sanmıyorum" diye konuştu. İyi bir performans için orta alan mücadelesinin önemini vurgulayan Zico, bu bölgede gerekli önlemleri alacaklarını kaydetti.
'Gol atmayı umuyorum'
Basın toplantısına katılan golcü futbolcu Mateja Kezman da maç için tam olarak hazır olduğunu söyledi. Sırp golcü, bir süredir oynayamamış olmasının kendisi için bir şey ifade etmediğini belirterek "Önemli olan takım olarak kendimize güvenmemiz. Taraftarlarımız için önemli bir maç oynayacağız. Daha önce AZ Alkmaar'a karşı gol atmış olmam kendime güvenimi artırıyor. Olumlu bir performans sergileyip gol atmayı umuyorum" dedi. (Spor Servisi)