Zirvede hatlar sağlam

Beko Basketbol Ligi'nde lider Türk Telekomspor, sahasında Alpella'yı 97-66 yenerek hem yedinci maçında altıncı galibiyetini aldı, hem de geçen haftaki Antalya Büyükşehir Belediyespor yenilgisini telafi etti.

ANKARA - Beko Basketbol Ligi'nde lider Türk Telekomspor, sahasında Alpella'yı 97-66 yenerek hem yedinci maçında altıncı galibiyetini aldı, hem de geçen haftaki Antalya Büyükşehir Belediyespor yenilgisini telafi etti. İlk yarısı da 49-32 Türk Telekom'un üstünlüğüyle sona eren karşılaşmada başkent ekibinde Wright 24, Muratcan 15, Williams da 14 sayı kaydetti. Damien'in 24 sayısı Alpella'ya yetmedi. İstanbul ekibi ligde dördüncü yenilgisini aldı.
Galatasaray Cafe Crown ise alt sıralardaki Darüşşafaka'ya fark attı: 88-50. Rakibi karşısında baştan sona üstün bir oyun ortaya koyan Sarı-Kırmızılıların Amerikalı oyuncularından Hite ve Gaines 19'ar, Owens da 16 sayı üreterek galibiyette büyük pay sahibi oldu. Daçka'daysa çift haneli sayılara ulaşan isim olmadı. Bayanlar Ligi'nde şu sonuçlar alındı: Panküp Kayseri TED-İstanbul Ünv.: 80-60, Çankaya Ünv-Migrosspor: 76-70. (Spor Servisi)