Ziya Doğan artık Konyalı

Konyaspor, teknik direktör Ziya Doğan ile 5 aylık sözleşme imzaladı.

KONYA - Konyaspor, teknik direktör Ziya Doğan ile 5 aylık sözleşme imzaladı. Doğan, önemli hedefleri olan bir takımla anlaştığı için çok mutlu olduğunu kaydetti. Tecrübeli çalıştırıcı Konyaspor'a büyük iddialarla geldiğini vurgulayarak, başta Konyalılar olmak üzere hemen herkesi şaşırtacak bir çıkış yapacaklarını bildirdi.
İddialı olmayı çok sevdiğini başarısındaki sırrın da bunda gizli olduğunu ifade eden Doğan, şunları söyledi: "Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş'ı herkes şampiyon yapar. Ben Anadolu'da bir ilki başarmayı istiyorum. Konyaspor'un başarısını Avrupa'da çıkan gazetelerin yazması için çok iş yapmalıyız. Bugüne kadar doğru karar vermek için düşündüm ve verdiğim bu karar için mutluyum. Az konuşup çok iş yapacağız. Konya'nın potansiyeli yüksek."
Ziya Doğan, yapılacak küçük takviyelerle farklı bir takım oluşturmayı hedeflediğini belirterek, "Sağlam bir Konyaspor oluşturacağız. Bunun için oyun yapısı itibariyle tercihim agresif futbolcudan yana. Önce sıkıntıları gidermeliyiz" diye konuştu. Başkan Mehmet Köseoğlu ise Doğan
ile ilk etapta 5 aylık sözleşme imzaladıklarını belirterek, hedeflenen noktaya gelinmesi durumunda gelecek için tekrar görüşeceklerini söyledi.
(Spor Servisi)