Ziya Doğan: Bu iş bitmedi

Fortis Türkiye Kupası yarı final ilk maçında sahasında Erciyesspor'a 1-0 yenilen Trabzonspor'ın teknik direktörü Ziya Doğan, "Bu iş henüz daha bitmedi" dedi.

TRABZON - Fortis Türkiye Kupası yarı final ilk maçında sahasında Erciyesspor'a 1-0 yenilen Trabzonspor'ın teknik direktörü Ziya Doğan, "Bu iş henüz daha bitmedi" dedi. Doğan, maçın ardından yaptığı değerlendirmede, sahalarında yaptıkları maçın avantajını iyi kullanamadıklarını belirterek, "Bir-iki net pozisyona girdik. Onlar gol olsaydı rakip açılıp üzerimize gelecek ve ikinci golü bulacaktık. Gol geciktikçe risk aldık. Forvet oyuncuları ileride çok gezgin oynamadıkları, sabit defans içinde kayboldukları için dönen toplarda kalemizde pozisyonlar gördük" dedi. Trabzonspor'un Erciyesspor'u eleyecek güçte bir takım olduğunu savunan Doğan, "Bu iş henüz bitmedi.
Burada nasıl yeniliyorsak orada yenebiliriz" diye konuştu.
Erciyesspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz ise Trabzon'a galip gelmek için geldiklerini ve bunu da başardıklarını söyledi. Korkmaz, Trabzonspor gibi bir takımı kendi şehrinde yenip ikinci maç için avantaj sağlamanın kendileri için önemli olduğunu belirterek, "İlk yarı ortada bir maçtı. İkinci yarı Trabzonspor oyunun belli bölümünde bize üstünlük sağladı. Bir önemli gol pozisyonunu da yakaladılar ancak değerlendiremediler. Ondan sonra maç döndü" dedi. Bu arada maçın bitiminin ardından bir grup taraftar, protokol tribünü önüne gelerek Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak'ı istifaya davet etti. (Spor Servisi)