Ziya Doğan'ın 3 yıllık hasreti bitiyor

Ziya Doğan'ın 3 yıllık hasreti bitiyor
Ziya Doğan'ın 3 yıllık hasreti bitiyor
Orduspor Teknik Direktörü Ziya Doğan yaklaşık 3 yıl sonra ilk resmi maçına çıkıyor.

ORDU - Teknik direktörlük kariyerine 1999 yılında Adanasporla başlayan Ziya Doğan, aradan geçen yıllarda İstanbulspor, Konyaspor, Malatyaspor, Trabzonspor, Gençlerbiliği, Malatyaspor, Diyarbakırspor, Konyaspor ve Ankragücü'nde görev yaptı.

Beşiktaş , İstanbulspor ve Bakırköyspor'da da yardımcı antrenörlük görevlerinde bulunan Doğan, en son çalıştırdığı Ankargücü'nden 2011 yılında istifa etmişti. İstifasının ardından ardından yaklaşık 3 yıl boyunca takım çalıştırmayan Doğan, geçen hafta Ordusporla anlaşarak teknik direktörlük kariyerine bu takımla devam etti.

Ziya Doğan bu sezon Orduspor'un 5. teknik direktörü olmuştu.

ORDUSPOR ÇIKIŞ ARIYOR

Öte yandan ligde zor günler geçiren mor beyazlı ekip hafta sonu sahasında oynayacağı Bucaspor maçı hazırlıklarını teknik direktör Ziya Doğan yönetiminde sürdürdü. Lig'de topladığı 4 puanla son sırada yer alan Karadeniz temsilcisi teknik direktör Ziya Doğanla çıkış arıyor.

"TARAFTARLARI MAÇA BEKLİYORUZ"

Teknik direktör Ziya Doğan, Orduspor'un geleceği açısından son derece önemli bir maça çıktıklarını belirterek, "Bütün taraftarlarımızı maça bekliyoruz. Bucaspor maçını kazarak beyaz bir sayfa açmak istiyoruz. Bu zorlu günümüzde herkesi yanımızda görmek istiyoruz" dedi. (AA)