Zokora ve Colman'da son durum

Zokora ve Colman'da son durum
Zokora ve Colman'da son durum
Trabzonspor Kulübü Genel Sekreteri Köksal Güney, bordo-mavili formayı giyen her oyuncunun sorumluluklarını yerine getirmesi gerektiğini söyledi.

TRABZON - Köksal Güney, takımdan ayrı çalışmalara başlayan Arjantinli oyuncu Gustavo Colman ve Fildişi Sahilli oyuncu Didier Zokora konusunda teknik sorumlu Hami Mandıralı'nın raporunun yönetim kurulu tarafından değerlenlendireceğini belirtti.

Ne önyargılı olduklarını ne ayrıcalık tanıdıklarını ifade eden Güney, takımdan ayrı olarak çalışan oyuncular konusunda Eskişehirspor maçı öncesi bir karar verebileceklerini dile getirdi. Hiçbir futbolcunun diğerinden daha üstün olmadığını söyleyen Güney, " Trabzonspor formasını giyen her oyuncu değerlidir ama doğal olarak onların sorumluklarını yerlerine getirmelerini isteriz. Özellikle tecrübeli oyuncuların takıma ağabeyllik yapması, örnek olması gerekir. Bu tarz oyunculardan, yıldız oyunculardan beklenti daha fazla olabilir" dedi.

MALOUDA DA TAKIMDAN AYRI ÇALIŞTI

Trabzonspor'da Zokora ve Colman'dan sonra Fransız oyuncu Florent Malouda'nın da bu sabah basına kapalı olarak yapılan çalışmada yer almadığı öğrenildi. Salonda çalışan futbolcu hakkında yönetim kuruluna rapor gelmediği ve şu ana dek futbolcuyla ilgili herhangi bir kadro dışı bırakma kararının olmadığı belirtildi. (AA)