Sıkça Sorulan Sorular

Bu başlık altında sıkça sorulan sorular aşağıda sıralanmıştır. Lütfen iletişime geçmeden önce bütün başlıkları dikkatlice gözden geçirin.

Kategori :KÖŞE YAZARLARI

Radikal'e üyelik paralı mı?

Hayır, Radikal İnternet Baskısı içindeki hizmetleri aksi belirtilmedikçe ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

... isimli köşe yazarıyla iletişime geçmek istiyorum

Bunun için öncelikle yazarın yazısında ismine tıklanıp tıklanamayacağına bakın. E-mail almak isteyen yazarlarımızın adresleri sayfalarında isimlerine eklenmektedir. Bunun dışında köşe yazılarının altındaki yorum bölümüne de o günkü yazılarıyla ilgili düşüncelerinizi ekleyebilirsiniz. Bunun dışındaki bir iletişim yolu da künye sayfamızda bulunan gazetemizin faks numarasına mesajınızı yollamak olabilir. Yazarlarımızın büyük bir bölümü dışarıdan yazdıkları için gazetemizi arayarak onlarla konuşmanız olanaksızdır.

... isimli yazarın adresini alabilir miyim?

E-mail kullanan yazarların adresleri isimlerine eklenmekte ve tıklayınca direkt mektup yazılabilir hale getirilmektedir. Eğer adres verilmemişse, yazarımız e-mail almak istemiyor demektir. Lütfen bu konuda bize başvurmayın. Künye sayfamızdaki faks numaralarından yazarlarımıza ulaşabilirsiniz.

Yazarlarınızın tümünün adresini alabilir miyim?

Hayır. Okurlarıyla iletişim kurmak isteyen yazarların e-mail adresleri zaten köşe yazılarının olduğu sayfada yayımlanmaktadır. Bunun dışında toplu mesaj geçimi için adresler yayımlanmamaktadır. Yollamak istediğiniz mesaj büyük olasılıkla TÜM yazarları ilgilendirmiyordur. Lütfen daha titiz davranın ve mesaj kirliliği yaratmayın.

... adlı yazara bir yorum yazdım, yayımlanmadı

Bu durumda; 1- Yorumunuzda çok fazla imlâ hatası bulunuyordu, 2- Yorumunuz kişilik haklarını zedeleyici, hakaret içeren veya yasalar karşısında bizi ve sizi zor durumda bırakacak bir içeriğe sahipti, 3- Editörümüz henüz sizin mesajınızı okuyamadı. Böyle bir durumda lütfen aynı yorumu yeniden yazmayın.

Sorunuza cevap bulamadınız mı? bir de bize sorun.