Sıkça Sorulan Sorular

Bu başlık altında sıkça sorulan sorular aşağıda sıralanmıştır. Lütfen iletişime geçmeden önce bütün başlıkları dikkatlice gözden geçirin.

Kategori :ÜYELİK SAYFASI VE RADİKAL PUAN

Radikal'e üyelik paralı mı?

Hayır, Radikal İnternet Baskısı içindeki hizmetleri aksi belirtilmedikçe ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Üyelik sayfası nedir?

radikal.com.tr?ye üye olan okuyucularımıza özel bir sayfadır. Okurlarımız bu sayfada üyelik bilgilerini, yorumlarını, saklamak istedikleri haberleri ve kazandıkları Radikal Puanları görebilir. Üyelik sayfası kişiye özeldir. Buradaki bilgileri üyeden başka kimse göremez.

Haber arşivimi nasıl oluştururum?

radikal.com.tr?yi okurken beğendiğiniz veya daha sonra okumak üzere saklamak istediğiniz bir yazı olursa haberin hemen üstünde ve altında yer alan ?ARŞİVE EKLE? linkine tıklayabilirsiniz. Saklamak istediğiniz yazı üyelik sayfanıza gönderilecektir. Arşivinizdeki haberleri arkadaşınıza yollayabilir, haberler arasında kelime bazlı arama yapabilir veya silebilirsiniz.

Yorumların hepsi bir yerde...

Üyelik sayfanıza girdiğinizde Radikal haber ve yazarlarının altına yazdığınız tüm yorumlara ulaşabilirsiniz.

Radikal Puanı nedir?

Siteye üye olduktan sonra kazanacağınız Radikal Puanı, gazetemizi okuduğunuz süre boyunca topladığınız puanları gösterir. Haber okumak, anketlere katılmak, editörlerimiz tarafından onaylanan yorumlar yazmak gibi katkılarınız size sürekli puan kazandırıyor. Eğer bunlar sizi ilgilendirmiyorsa, görmezden gelebilirsiniz.

Radikal Puanı ne işe yarar?

Radikal puanlarıyla gazetemizi ne yoğunlukta kullandığınızı ölçebilir, belirli bir barajı aşan 'Aktif Kullanıcılar Listesi'ne girebilir ve ilerde başlayacak olan hediye kampanyalarımızdan faydalanabilirsiniz.

Puanlar nasıl kazanılıyor?

radikal.com.tr?deki katılımınıza göre puanlarınız sistem tarafından otomatik olarak yükselir. Okuduğunuz haberler, yazdığınız ve editörlerce onaylanan yorumlar, kimi özel hizmetlere katılımınız, anketlere vereceğiniz cevaplar gibi katkılarınız puan olarak size dönecektir.

Haftalık puan nedir?

Hediye kampanyalarımız başladığında değerlendirmeler haftalık puanlarınıza göre yapılacaktır. Haber okumaktan, yorum yazmaktan, anketlere katılmaktan vb. dolayı kaçar puan aldığınızı sayfanıza girince öğrenebileceksiniz?

Puan sistemi ilgimi çekmiyor

Mevcut sistemimizde ÜYE OLDUKTAN SONRA puan sisteminin de içine girmiş oluyorsunuz. Ancak sizi bağlayan bir tarafı olmadığı için gözardı edebilirsiniz.

Sorunuza cevap bulamadınız mı? bir de bize sorun.