Sıkça Sorulan Sorular

Bu başlık altında sıkça sorulan sorular aşağıda sıralanmıştır. Lütfen iletişime geçmeden önce bütün başlıkları dikkatlice gözden geçirin.

Kategori :KAYIT İŞLEMLERİ

Radikal'e üyelik paralı mı?

Hayır, Radikal İnternet Baskısı içindeki hizmetleri aksi belirtilmedikçe ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Radikal'e üyelik paralı mı?

Hayır, Radikal İnternet Baskısı içindeki hizmetleri aksi belirtilmedikçe ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Nasıl üye olunabilir?

Üye olmak için sizden şifre sorulduğu herhangi bir durumda karşınıza çıkacak olan 'Üye olmak için tıklayın' başlığına tıklamanız ve karşınıza çıkan sayfadaki şartları dikkatle yerine getirmeniz yeterli.

Üyelik formumu doldurdum, gelmesi gereken mektup gelmedi

Bu durumda büyük olasılıkla e-mail adresinizi yanlış yazdınız demektir. Lütfen bizimle temasa geçmeden önce FARKLI BİR KULLANICI KODUYLA yeniden kayıt olmayı deneyin. Eğer yeni kayıt olamıyorsanız; ya bir sistem yavaşlığı yüzünden mektubunuz yolda kalmıştır, ya da posta kutunuz doludur ve mektup alınamadan geri dönmüştür.

Neden bize onay mektubu yolluyorsunuz?

Sistemimiz iki taraflı güvene dayanıyor. Kimi kullanıcıların e-mail adreslerini vermek istememeleri, sahte adres vererek kayıt olmaları sonucunu doğuruyor. Bu da bizim okurlarla iletişimimizi kesiyor. Böyle bir kopukluğa sebep vermemek için e-mail adresinizi kontrol etmek amacıyla bu sistemi kullanıyoruz.

Neden üye olmamız gerekiyor?

Radikal olarak sizi daha iyi tanıyabilmek ve size daha iyi hizmet verebilmek için ücretsiz kayıt sistemini kullanıyoruz. Üye olduğunuzda haber ve köşe yazılarına yorum yazabilirsiniz. Bize verdiğiniz bilgiler doğrultusunda sizlerin gazetemizi ne kadar okuduğunu, hangi bölümlerin, hangi tür haberlerin ve hangi yazarların ilgi çektiğini öğreniyor ve size daha çok hitap eden bir gazete yaratmaya çalışıyoruz.

Kayıt olurken hata veriyor!

Eğer "Girmiş olduğunuz kullanıcı adı ya da e-posta adresi başkaları tarafından kullanılıyor olabilir" şeklinde bir mesaj alıyorsanız;
1- Daha önce kayıt yaptırdınız ancak mektuplarınıza bakarak onaylamadınız. (Mektuplarınızı kontrol edin ve bizden gelen mektupta anlatılanları yapın)
2- Seçmiş olduğunuz kullanıcı kodu başka bir üyemiz tarafından kullanılıyor. Lütfen geri dönüp farklı bir kodla yeniden deneyin. (Örneğin mserdark yerine mserdark21 gibi)

Ben Türkiye dışındayım, şehir seçimini nasıl yapacağım?

Listeyi dikkatle incelerseniz, 'Türkiye Dışı' başlıklı bir seçenek olduğunu göreceksiniz. Lütfen bunu işaretleyin.

Üyeliğim ve yorumlarım silindi. Neden?

Bunun gerçekleşmesi için iki sebep olabilir. Ya yorumlarınızda yorum kurallarımıza aykırı davranmışsınızdır, ya da takma isimle, kısaltmalarla kayıt olmuşsunuzdur. Her iki durumda da uyarılmadan üyeliğiniz silinir.

Sorunuza cevap bulamadınız mı? bir de bize sorun.