5 kuytuda kalmış Windows Phone oyunu

5 kuytuda kalmış Windows Phone oyunu
5 kuytuda kalmış Windows Phone oyunu
Windows Phone için geliştirilen bu oyunlar hak ettiği değeri pek göremedi.

Piyasaya adım attığından beri uygulama çeşitliliği her geçen gün artan ve bugün Android ’ten çok da bir eksiği kalmamış olan Windows Phone işletim sistemi için geliştirilen ve mobil oyun bağımlılığınızı tetikleyecek olan kuytuda kalmış, hak ettiği değeri kullanıcılar tarafından görememiş oyunları fobito.com’un listesi ile okuyucularımıza sunuyoruz.

Bitless

Ücretli oyunlar klasmanında yer alan bitless adlı bu uygulama Windows Phone işletim sisteminin en köşede kalmış oyunlarından biri. Ücretli de olsa bu oyun Windows Phone’un uygulma mağazasında keşfetmeniz için sizi bekliyor.

EndlessDuo

Biri sağa, biri de sola aynı anda hareket eden iki topu kontrol ettiğiniz bu oyun sinirlerinizi yıprattığı kadar eğlenceli de olabiliyor.

SplitIt

Bir yarış oyunu olarak deneyebileceğiniz SplitIt adlı bu oyunu denedikten hemen sonra silebilirsiniz. Eğer sizi zorlayacak oyunları seviyorsanız ve Flappy Bird’ün yerini hala bir oyun almadıysa telefonunuzda, bu oyunu deneyebilirsiniz.

Super Polygon

Dangling Concepts tarafından geliştirilen bu oyun da sinirinizi yoklayacak oyunlar arasında yer alıyor. Belki de bu oyunun unutulmuşlar arasında kalması daha iyidir.

.Wave

Grafik ve oynanabilirlik bakımından üst düzey olmasa da denenmesi gereken bir oyun.