Apple iPhone'lar için en iyi 5 hava durumu uygulaması

Apple iPhone'lar için en iyi 5 hava durumu uygulaması
Apple iPhone'lar için en iyi 5 hava durumu uygulaması
Güneşli sabahlara uyanıp, iş çıkışında yağmura yakalandığımız şu günlerde, hava durumu uygulamaları en büyük yardımcınız olabilir.

Özellikle içinde bulunduğumuz bahar aylarında kıyafet seçmek, değişken hava koşullarından dolayı diğer zamanlarda olduğundan çok daha zor hale geliyor. Güneşe aldanıp yağmur altında kalma ihtimaliniz de var, sabah yağan yağmura bakıp tüm gün elinizde yağmurluk ve şemsiye ile dolaşma ihtimaliniz de.

Bu durumun önüne geçebilmek ve hava koşullarını en iyi şekilde değerlendirebilmeniz için kullanabileceğiniz IOS uygulamalarını tr.fobito.com derledi.

1. Yahoo Hava Durumu

Son derece detaylı ve kullanışlı bir uygulama olan Yahoo Hava Durumu uygulaması, IOS kullanıcılarına hava sıcaklığı derecesi, yağış durumu, harita bilgileri, rüzgar, basınç değerleri ile Güneş ve Ay’ın durumları ile de ilgili bilgiler veriyor.

2. InstaWeather

Hava durumu tahminini sizin çektiğiniz fotoğraflarla birleştiren InstaWeather, üstelik bu tahminleri sosyal medya ortamına da taşıyarak eğlenceli bir hale getiriyor.

3. AccuWeather

Hava durumu bilgilerini detaylı ve anlık şekilde gösteren AccuWeather uygulaması da güncel verileri paylaştığından günlük hayatta sıkça kullanılabilecek uygulamalar arasında yer alıyor.

4. NTV Hava+ HD

NTV Hava+ HD ile detaylı hava durumu tahminlerine ulaşabilir, kullanıcılarına sunmuş olduğu yaşam bilgileriyle gününüzü bu bilgiler ışığında planlayabilirsiniz.

5. Clear Day

Hava durumuna göre uygulama ekranındaki görselleri ve animasyonları otomatik değiştiren Clear Day, kullanışlı olduğu kadar dikkat çekici ve kullanması keyifli bir hava durumu uygulaması.