Apple Watch tükendi, Mayıs ayına kadar yok

Apple Watch tükendi, Mayıs ayına kadar yok
Apple Watch tükendi, Mayıs ayına kadar yok
Ön siparişle satışa sunulan cihazı Apple Watch cihazların tükendiği, satış taleplerinin Mayıs ayına kadar karşılanamayacağı belirtildi.

Apple 'ın ön siparişle satışa sunulan ve bazı ülkelerde açık artırma siteleri üzerinden de satışı yapılan saati Apple Watch tükendi.

Apple'ın akıllı saat sektörüne girmesiyle birlikte şirketin iPhone'larda olduğu gibi aynı başarıyı saatlerde de gösterip göstermeyeceği bugüne kadar netlik kazanmamıştı; ancak gelen son haberler Apple'ın bu işi de kotardığı yönünde.

Bir ay kadar önce ön sipariş yoluyla satışa sunulan ve 24 Nisan itibariyle sahiplerine gönderilecek olan Apple Watch'lar bugünden tükendi. Şirketin tükenen saatlerin ardından Mayıs ayına kadar Apple Watch taleplerini karşılayamayacağı belirtiliyor.

2 MİLYONDAN FAZLA SATMIŞ

Apple'a yakınlığı ile bilinen KGI analiz uzmanı Ming-Chi Kuo, şu ana kadar global olarak 2.3 milyonun üzerinde Apple Watch ön siparişi verildiğini açıkladı. Bu rakam sadece ABD 'de 1 milyon olarak tespit edilmişti.

BİR YILDA 10 MİLYON SATMASI BEKLENİYOR

329 dolardan başlayan fiyatlarla satılan ve bu yıl içinde 10 milyon satması beklenen Apple Watch'ların fiyatları modelden modele değişiklik gösterirken, Apple'ın Edition model saatlerinde fiyatlar 17 bin doları buluyor.

Saatin Türkiye genelinde temmuz ayında satışa çıkması bekleniyor.

Apple Watch kalan ömrünüzü söyleyecek!

Çinliler Apple Watch'un çakmasını yaptı

The Apple Watch hakkında bilmeniz gereken 5 şey


  ETİKETLER:

  ABD

  ,

  IPhone

  ,

  Türkiye

  ,

  Apple

  ,

  haber