Aşkınızı yeniden alevlendirecek 9 özel uygulama

Aşkınızı yeniden alevlendirecek 9 özel uygulama
Aşkınızı yeniden alevlendirecek 9 özel uygulama
İlişkinizin monotonlaştığını düşünüyorsanız, belki de çare yeni bir 'uygulamadadır'...

Bir zaman gelir ve tüm ilişkiler monoton bir hale bürünür. fobito.com ilişkinizi bu buhrandan kurtarmanızı sağlayacak ve ilişkinizi yeniden hareketlendirip farklılık yaratmanızı sağlayabilecek olan 9 uygulama derledi.

İşte ilişkinizi monotonluktan kurtaracak, aşkınızı yeniden alevlendirecek uygulamalar.

1- Couple

İlişkinizin her anına dair gelişmeleri ve anılarınızı ölümsüzleştirebilmeniz için Facebook zaman tüneliniz gibi bir zaman tüneli oluşturabildiğiniz bu uygulama ile önemli günlerinizi, fotoğraflarınızı, ses kayıtlarınızı ve ilişkinize dair, size özel her şeyi kaydedebiliyorsunuz.

2- Couple Tracker

“Acaba şu anda nerede, ne yapıyor” gibi soruları silmenize yardımcı olacak bu uygulama, sevgilinizi harita üzerinden takip etmenizi sağlıyor; ama buna biraz dikkat edin; eğlenceyi abartırsanız yanlış algılanabilirsiniz.

3- Our Groceries

Eve bir şey lazım mı ya da gelirken ne alayım sorularının en hızlı yanıtı olan “Bizim Bakkal” isimli bu uygulama, ortak bir alışveriş listesi oluşturmanıza imkan sunuyor

4- Avocado

Çiftler için özel bir mesajlaşma uygulaması olan Avocado sayesinde sevgilinize fotoğraf, video ya da çeşitli hatırlatma notları gönderebilirken ilişkiniz için de bir anı defteri oluşturabiliyorsunuz. Uygulamanın en ilginç yanlarından biri ise sevgilinizin şarjının ne kadar kaldığını da görebiliyor olmanız.

5- LokLok

Telefonunuzun kilit ekranını bir resim uygulaması gibi kullanabildiğiniz bu uygulama ile telefonunuzun kilit ekranına istediğiniz şeyi çizip istediğiniz kişilerle paylaşabiliyorsunuz.

6- Sevgilim

Sevgiliniz ve ilişkinize dair yaşadığınız gelişmeleri takip edebildiğiniz, konuşma sürelerinizi kaydedebildiğiniz ve ilişkinizdeki detayları takvime not edebildiğiniz bu uygulama widget özelliği ile de kolay erişebilmenizi sağlıyor.

7- Couplete

Kelimenin tam anlamı ile bir elmanın iki yarısı olanlar için hazırlanmış diyebileceğimiz Couplete uygulaması da bir zaman tüneli uygulaması; ancak daha farklı özellikleri ile çiftler için daha ideal hale geliyor. Couplete ile ilişkinize dair tavsiyeler alabiliyor, mesajlaşma özelliği ile ayrı bir mesajlaşma uygulaması kullanmak zorunda kalmıyor ve telefonlarınızın kilit ekranını da değiştirebiliyorsunuz.

8- Between

Bir diğer zaman tüneli uygulaması olan Between de ilişkinize dair bir anı defteri olarak görev yapıyor. İlişkinize ilişkin her gelişmeyi kaydedebildiğiniz bu uygulama ile takvim oluşturup özel anlarınızı ve özel günlerinizi de ölümsüzleştirebiliyorsunuz.

9- Loving

Birkaç uygulamanın özelliklerini bir araya getiren Loving uygulaması, hem takvim oluşturarak özel günlerinizi takip etmenize imkan veriyor, hem bir mesajlaşma uygulaması olarak görev yapıyor, hem de sevgilinizin yerini harita üzerinden takip etmenize imkan veriyor.