Beats Music üyeliği aylık 10 dolar

Beats Music üyeliği aylık 10 dolar
Beats Music üyeliği aylık 10 dolar

Bir süredir üzerinde konuşulan Beats imzalı online müzik akışı servisi en sonunda Beta modundan çıkıyor ve kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Jimmy Iovine ve Dr. Dre işbirliğiyle ortaya çıkan servis 21 Ocak tarihinde Android , iOS ve Windows kullanıcılarına aylık 10 dolar üyelikle sunulacak. Beatsin benzer online servislerden ayrılmak için kullanıcılara gerçekten de beğenecekleri müzikleri sunacağı ifade ediliyor.

Beats Musicin paldır küldür ortaya çıkarılmış bir klon olmadığı, detaylı biçimde geliştirilip test edildiği ifade edilmekte. Zaten beklenenden daha geç yayına giriyor olduğundan böyle bir beklenti vardı. Beats Music yöneticisi Ian Rogersin açıklamasına göre diğer servislerin başarısız olmasının nedeni şarkı listeleri oluşturmak için büyük oranda matematiksel algoritmalara bağlı kalıyor olmaları.

Beats Music servisi ise müzikten anlayanlar tarafından geliştirildi. Rap Radar, Rolling Stone ve Pitchfork gibi misafirlerin de katılacağı servisin sunduğu Right Now özelliğiyle kullanıcılar moral durumlarına göre boşlukları doldurup dinlemek istedikleri müzik türünü seçebiliyor. Songzanın durumlar adlı uygulamasına benziyor ama son halini görmeden kıyaslam yapmak zor. ABDde AT&T kullanıcılarına 30 gün ücretsiz deneme imkanı verilecek.


  ETİKETLER:

  Windows

  ,

  Android

  ,

  Rap

  ,

  Müzik

  ,

  deneme