Bütçenizi kontrol edebileceğiniz en iyi uygulamalar

Bütçenizi kontrol edebileceğiniz en iyi uygulamalar
Bütçenizi kontrol edebileceğiniz en iyi uygulamalar
Geçinmenin ve tasarruf etmenin her geçen gün zorlaştığı günümüzde gelir gider kalemlerinizi tespit etmek ve bütçe kontrolünüzü sağlamak için kullanabileceğiniz uygulamaların da sayısı sürekli artıyor. Artık pek çok kişi evdeki hesabı çarşıya uydurabilmek için uygulamalardan faydalanıyor. İşte hesap işini sizin için çocuk oyuncağına çevirecek o uygulamalar...

tr.fobito.com  bütçe kontrolünüzü yaparak kendi ekonominizi yönetebileceğiniz ve doğru kullandığınız taktirde tasarruf sağlayabileceğiniz uygulamaları derledi.

 

Spending Tracker

Harcamalarınızı takip ederek gelir - gider dengenizi korumanıza yardımcı olan bu uygulama ile kişisel bütçenizi oluşturup ekonominizi yönetebiliyorsunuz.

Akche

IdeaLabs tarafından geliştirilmiş bir uygulama olan Akche, ekstra özellikleri sayesinde verilerinizi Excel tablosuna aktarmanıza da imkan veren çok kullanışlı bir bütçe uygulaması.

HesapKitap

Oldukça detaylı bir hesap dökümü oluşturabildiğiniz HesapKitap uygulamasına borç bilgilerinizi de girerek bütçenizi oluşturabiliyor ve harcamalarınızı kontrol altında tutabiliyorsunuz.

HomeBudget

Ev Bütçesi uygulaması ile gelir - gider dengenizi kurabilir ve mali durumunuz hakkıdna detaylı bir rapor oluşturabilirsiniz. Türkçe dil desteği de mevcut olan bu uygulama işinizi kolaylaştırdığı kadar verimli kullanıldığında tasarruf sağlamanıza da yardımcı olacak.

Arabam

Otomobilinizin yakıt ve servis masraflarını girerek aracınıza yönelik yaptığınız harcamaların dökümünü tutmanıza yardımcı olan bu uygulama ile akaryakıt masraflarınızı kısarak tasarruf sağlayabiliyorsunuz.

Money Lover

Bir finansal takvim uygulaması diyebileceğimiz Money Lover ile harcamalarınızı planlayıp bir ödeme takvimi de oluşturabiliyorsunuz. Bu takvim ile uygulama size günü gelen ödemelerinizi de hatırlatıyor.


  ETİKETLER:

  tasarruf

  ,

  akaryakıt

  ,

  takvim

  ,

  yakıt

  ,

  bütçe

  ,

  rapor