Drone'la Premier Lig maçlarını kaydetti mahkemelik oldu!

Drone'la Premier Lig maçlarını kaydetti mahkemelik oldu!
Drone'la Premier Lig maçlarını kaydetti mahkemelik oldu!
İngiltere'de bir kişinin Liverpool, Nottingham Forest, Aston Villa ve Arsenal maçlarını drone'la kaydettiği ortaya çıktı.

Drone’lar, piyasaya çıktığından beri farklı kullanım haberleriyle anılmaya devam ediyor. Sigara satın almak için drone kullanan yurdum insanından ve Atatürk Havalimanı üzerinde drone uçuran kullanıcıdan sonra şimdi de drone’la stadyum üzerinden maç kaydı yapan bir kişi mahkemeye verildi.

Webtekno'da yer alan habere göre, Nigel Winson isimli kişinin İngiltere ’deki Liverpool, Nottingham Forest, Aston Villa ve Arsenal maçlarını drone’la kaydettiği ortaya çıktı. İngiltere’deki Buckingham Sarayı'nı ve kraliçenin Londra’da oturduğu rezidansı görüntülemekle de suçlanan Nigel’in 2500 Euro para cezası alabileceği söyleniyor.

DRONE'U BAKKALA GÖNDEREN YURDUM İNSANI

Drone adlı uçan alet, menşei ABD 'de olup keşif ve çekimler için kullanılıyor. Yurdum insanı ise son derece özgün bir şekilde kullanıp bakkala sigaraya gönderdi. Bu komik olay  drone kullanımına yeni bir boyut kazandırdı. Görünen o ki bu  teknoloji bakkallara sepet salma dönemini kapatacağa benziyor.