En kullanışlı 7 video indirme uygulaması

En kullanışlı 7 video indirme uygulaması
En kullanışlı 7 video indirme uygulaması
İnternette izlediğiniz komik videoları telefonunuza indirip istediğiniz zaman izleyebileceğiniz uygulamalar bir arada...

Fobito.com internette karşılaştığınız en güzel kedi videolarını telefonunuza indirerek saklamanıza imkan veren video indirme uygulamalarını derledi.

Google’ın kendi prensibi gereği YouTube’dan video indirmenizi sağlayamayan bu uygulamalar diğer video sitelerinden istediğiniz videoyu arşivinizde tutma imkanı sunuyor.

1.    İndirme Yöneticisi

Download Manager for Android ismi ile de bulabileceğiniz bu uygulama telefonunuzda kullanabileceğiniz en iyi video indirme uygulamalarından biri. Renk Mobil isimli firma tarafından geliştirilmiş olan uygulama sayesinde pek çok farklı kaynaktan video indirebiliyorsunuz.

2.    AVD Free

Kendisine entegre internet tarayıcısı sayesinde gezindiğiniz sitelerdeki videoları otomatik olarak indirmeye başlayabilen AVD Free, üstelik adından da anlayabileceğiniz üzere ücretsiz bir video indirme uygulaması.

3.    GetThemAll

Herhangi bir internet sitesindeki videoları otomatik olarak algılayabilen ve size indirme seçeneği sunan GetThemAll, video dışında resim ve müzik dosyalarını da indirmenize imkan veriyor

4.    Downloader & Private Browser

İnternette dolaşabileceğiniz gizli bir internet tarayıcısı aynı zamanda bir downloader (indirme yöneticisi) olan bu uygulama sayesinde video, müzik ve resim gibi medya dosyalarını kolayca telefonunuza indirebilirsiniz.

5.    Video Downloader

Basit kulanımı ve sade arayüzü ile favori video indirme uygulamanız olabilecek ücretsiz uygulama içerisinde rahatsız edici reklamların olmaması da büyük rahatlık sağlıyor.

6.    Loader Droid

Türkçe dil seçeneği de bulunan bu uygulama ses, resim, yazı ve video gibi çok farklı dosya türlerini indirmenize imkan sunan ve kendi tarayıcısını da içinde bulunduran son derece kullanışlı bir uygulama

7.    Advanced Download Manager

Oldukça kullanışlı, sade arayüzlü ve Türkçe olarak kullanabileceğiniz bir indirme yöneticisi olan Advanced Download Manager birçok dosya türünü indirmenizi sağlıyor. Benzerlerinde olduğu gibi Advanced Download Manager'da da entegre internet tarayıcısı bulunuyor.


  ETİKETLER:

  İnternet

  ,

  Google

  ,

  Android

  ,

  Müzik

  ,

  Medya

  ,

  Resim

  ,

  kedi

  ,

  derece

  ,

  firma

  ,

  dosya