Evinizi gözetleyebileceğiniz güvenlik uygulamaları

Evinizi gözetleyebileceğiniz güvenlik uygulamaları
Evinizi gözetleyebileceğiniz güvenlik uygulamaları
Siz tatilde ya da işyerindeyken evinizde neler olduğunu takip edebileceğiniz uygulamaları kullanabilirsiniz.

Evde çocuklarınızı ya da evcil hayvanınızı bıraktığınızda aklınız da ister istemez orada kalıyor. Evinizde neler olduğunu takip edebilmek için kullanabileceğiniz pek çok mobil uygulama var. fobito.com ev ya da yerinizdeki kameraları ya da diğer Android cihazları kontrol edebileceğiniz uygulamaları derledi.

İşte evinizi uzaktan takip etmenizi ya da gözetlemenizi sağlayan en iyi güvenlik uygulamaları:

1.    i-Security

Ev ya da iş yerinizdeki kameraları 3G ya da Wi-Fi bağlantısı ile kontrol ve takip edebilmenizi saplayan i-Security uygulaması ile kontrol her zaman elinizin altında.

2.    TrackView

Görüntü ve ses verileri dışında konum bilgisi de alabildiğiniz TrackView uygulaması ile isterseniz bir IP kameraya, isterseniz de başka bir Android cihaza bağlanabiliyor ve ev ya da iş yerinizdeki kameraları takip edebiliyorsunuz.

3.    Nest

Kamera takip uygulamasından ziyade tam bir güvenlik uygulaması olan Nest ile sıcaklık, karbonmonoksit, duman gibi değerleri de takip edebilir ve acil durumlarda da alarmı telefonunuza yönlendirerek müdahil olabilirsiniz.

4.    Ivideon

Kameralarınızı takip ve kontrol etmenizin yanı sıra elde ettiğiniz görüntüleri bulut yedekleme sistemine kaydeden Ivideon son derece kullanışlı bir harici güvenlik kaydı oluşturmanızı sağlayabilir.

5.    Alfred

Alfred, akıllı telefonunuz ile ücretsiz bir şekilde evinizin güvenliğini sağlamanıza yardımcı oluyor. Çocuklarınızı, evcil hayvanlarınızı veya eşyalarınızı uzaktan görüntülemenize yardımcı olan Alfred ile başka bir Android cihazı kamera olarak kullanabilirsiniz.


  ETİKETLER:

  Android

  ,

  ,

  güvenlik

  ,

  zaman

  ,

  derece