Fallout 4 ne zaman geliyor?

Fallout 4 ne zaman geliyor?
Fallout 4 ne zaman geliyor?
Bethesda'nın 5 yıl aradan sonra oyunculara sunacağı efsanevi serinin yeni oyunu 10 Kasım tarihinde PC ve yeni nesil konsollara çıkacak.

Şimdiye kadar Fallout 4’ün grafiklerinden tanıtım videosu üzerinden türetilen potansiyel hikayelere kadar pek çok konu konuşuldu. Oyunun koleksiyon versiyonlarından biri olan Pip-Boy Edition kısa sürede tükendi ve yeniden üretilmeyeceği duyuruldu. Hatta hayal kırıklığına uğrayanlar için 3D yazıcıda kendiniz yapabilmeniz için gayrı resmi şemalar bile paylaşıldı internet üzerinden.

Fallout 4’ten gelen son detaylar ise oyunun neden “devasa” olarak nitelendirildiğini ifade edecek cinsten. Oyunun toplam hikaye uzunluğunun 400 saatin üzerinde olduğu ve eski oyunlarda bulunan level sınırının kaldırıldığı açıklandı. Böylece oyunun ana hikayesini bitirseniz bile Fallout’un açık dünya oyun yapısı size oyuna devam edebilme imkanı verecek. Bir nevi sandbox modunda, Fallout Tactics’e benzer görevler yaparak oyunun tadını çıkarmaya devam edebileceksiniz.

Ayrıca Bethesda oyunun sinema versiyonu için bugüne dek yapılan tüm teklifleri reddettiğini ve oyunu PS4 için ön sipariş ile satın alan kullanıcılar için özel bir PS4 teması hediye edileceğini açıkladı.


  ETİKETLER:

  Sinema

  ,

  Dünya

  ,

  İnternet

  ,

  Oyun

  ,

  Hediye

  ,

  Hikaye

  ,

  Resmi