Flappy Bird'ün yaratıcısı öyle bir oyunla geliyor ki...

Flappy Bird'ün yaratıcısı öyle bir oyunla geliyor ki...
Flappy Bird'ün yaratıcısı öyle bir oyunla geliyor ki...
Flappy Bird gibi bir mobil oyun geliştirerek tüm dünyayı esir alan geliştirici Dong Hyugen, bu kez de Swing Copters isimli oyunla fırtına gibi esecek.

Flappy Bird 'ün arkasındaki isim Dong Nguyen, üzerinde çalıştığı yeni oyunu Swing Copters'ı Perşembe günü yayınlayacak. DotGears Studios'un tek kişilik takımını oluşturan Nguyen, geçtiğimiz günlerde de Flappy Bird'ün Amazon 'a özel çok oyunculu sürümünü yayınlamıştı.

Oyuna göz atma şansı bulan Touch Arcade'e göre Swing Copters'in Flappy Birds'e benzediğini, ancak dikey olarak oynandığını söylüyor. Oyunun puan sistemi, eskisine benziyor ancak oyuncu, bu kez yukarıya doğru uçarak hayatta kalmaya çalışıyor. Amacınız, karakterinizin savrulmalarını kontrol altında tutarak sallanan çekiçlere çarpmadan yükselebilmek.

Flappy Bird'de olduğu gibi banner reklamlarıyla gelir elde edecek, ancak reklamsız 0.99 dolarlık bir sürümü de bulunacak. Touch Arcade, oyunun hangi platformlarda çıkacağını belirtmediğinden, iOS ve Android 'de aynı anda çıkış yapıp yapmayacağı bilinmiyor.


  ETİKETLER:

  amazon

  ,

  Android

  ,

  Flappy Bird

  ,

  perşembe