Galaxy Gear artık daha fazla telefona uyumlu

Galaxy Gear artık daha fazla telefona uyumlu
Galaxy Gear artık daha fazla telefona uyumlu

Koreli teknoloji devi Samsung , cihazlarının akıllı saati Galaxy Gear ile uyumluluğunu arttıracak bir güncelleme çıkarmaya hazırlanıyor. Önümüzdeki haftalarda gelmesi beklenen Premium Suite ile Gearın kullanıcı kitlesi bir hayli genişleyecek.

Bugün Samsung önümüzdeki haftalarda Galaxy Gear bağlantısını daha fazla akıllı telefona getireceğini duyurdu. Bu hamle ile akıllı saat Note 3ün ötesine geçerek daha geniş kitlelere ulaşabilecek.

Şirket; Samsung Galaxy S4, Galaxy Note II ve Galaxy S III dahil olmak üzere, cihazlarını akıllı saat Galaxy Gear ile uyumlu hale getirecek bir Premium Suite güncellemesi çıkaracağını söyledi.

Samsungun Premium Suite güncellemesi, akıllı telefonlara Android 4.3ün yanı sıra ek özellikler getirecek ancak zamanlama ve özellikler taşıyıcıya ve ürüne bağlı olarak değişiklik gösterecek.

Galaxy S4 mini ve Galaxy Megaya da Galaxy Gear uyumluluğu için bir güncelleme gelecek fakat kullanıcıların biraz daha sabretmesi gerek. Samsunga göre güncelleme önümüzdeki aylarda bu cihazlarda yerini alacak.