Galaxy S6 nasıl olacak

Galaxy S6 nasıl olacak
Galaxy S6 nasıl olacak
Galaxy Alpha tanıtıldı; Galaxy Note 4 kapıda... Ama internette en çok konuşulan konuların başında Galaxy S6 geliyor. Sahi nasıl olacak Galaxy S6? Samsung Galaxy S6 hakkında sızmış bir bilgi var mı?

Mobil ürün dünyası, Samsung 'un metal çerçeveli ilk telefonunun duyurusu ile genel bir rahatlama yaşadı. Güney Koreli firmanın Galaxy Alpha'sı metal çerçeveyle gelecek ama görünüşe göre her şey aslında yeni başlıyor.

Samsung'un tedarik zincirindeki kaynaklara göre, Galaxy Alpha ve yeni Galaxy Note 4, Samsung'un bir sonraki cep telefonu Samsung Galaxy S6 için market testi görevini görecekler. Galaxy S6'nın sadece çerçevesi ile değil, tüm kasasıyla, tamamen metal olarak üretilmesi bekleniyor.

Bilindiği gibi, Galaxy Alpha tamamen metal olmayacak; sadece çerçevesi metal... Arka kısımda ise yine Galaxy S5'in çukurlu polikarbon arka kısmını taşıyor. Ayrıca, Note 4'ün de benzer yapıda olacağı düşünülüyor.Ardından gelecek S6 ise, tamamen metal bir kasaya sahip olabilir.

Tabii ki bütün bu söylentilere bir miktar şüphe ile yaklaşmak lazım çünkü Galaxy S4 ve S5 çıkmadan önce de bunlara benzer söylentiler bulunmaktaydı ve bu söylentiler, farkında olabileceğiniz gibi, doğru çıkmadılar. Ancak, bu kez Sony ve HTC 'nin plastiği tamamen terk etmiş olmalarından kaynaklı, S6'nın da metal olma ihtimali oldukça yüksek gözüküyor.

Galaxy Note 4'ün, IFA 2014'te tanıtılması bekleniyor. Belki de, bu tanıtım ile beraber Samsung'un gelecek için ne yapmayı amaçladığını anlamamız daha kolay olabilir.


  ETİKETLER:

  HTC

  ,

  Galaxy s4

  ,

  Samsung

  ,

  şüphe