Haftanın cazip fırsatları

Türkiye internetinin öncüleri seçiliyor.

 • http://www.capital-elite.com/
  Bu adresin ardında Türkiye internetinin öncüleri seçiliyor. Capital dergisinin düzenlediği bu ankette adaylarınızı belirleyebilir ya da gösterilen adaylar hakkındaki görüşlerinizi vereceğiniz puanlarla belirleyebilirsiniz.
 • http://www.greencard-turkey.com/
  Mevsimi geldi ve Yeşil Kart çekilişi için formlar dolaşmaya başladı. Gidip de beterine düşmenin riskini göze alanlar için söyleyebileceğimiz tek şey bu sitenin adresi. Çekilişte katılım ücretsiz ama, parayı bastırarak sorumluluğu bu siteye de yıkmanız mümkün.
 • http://www.digiturk.gen.tr/
  Yurtdışında yaşıyorsanız ve maçlara meraklıysanız, Digiturk'ün size bir teklifi var. Her hafta cuma, cumartesi ve pazar günleri maçları internetten de izleyebileceksiniz. Fiyatlar ve detaylar için siteyi kullanabilirsiniz.
 • http://www.bilkom.com.tr/
  Apple, iş dünyasına ve öğrencilere yönelik iki yeni modelini basına tanıttı. Yeni nesil iMac ve Titanium Power Book taşınır ve taşınmaz ihtiyaçlara Apple standartlarında çözümler sunuyor.
 • http://www.toshibatr.com/
  Piyasaya sürdüğü yeni modelleriyle masaüstü bilgisayar ile taşınır bilgisayarlar arasındaki performans farkını sıfıra doğru ilerleten Toshiba, şimdi de ödeme konusunda tereddütleri bulunanlar için bir seçenek sunuyor. AKILLIKART ile artık Toshiba bilgisayarları 24 aya varan taksitlerle edinmeniz mümkün olacak.