Hotspot Shield'den Türkçe tweetler: Kızlı erkekli mi?

Hotspot Shield'den Türkçe tweetler: Kızlı erkekli mi?
Hotspot Shield'den Türkçe tweetler: Kızlı erkekli mi?
Twitter'ın yasaklanmasının ardından Türkiye'de yüzbinlerce kullanıcı Hotspot Shield uygulamasını indirdi. Şimdi günün konusu Hotspot Shield'ın resmi Twitter hesabından atılan Türkçe tweetler.

DNS – VPN – Tunnel üçlüsü arasında seçim yapan Türk kullanıcılardan yaklaşık 800 bini, Twitter ’a girebilmek için Hotspot Shield uygulamasını indirdi. Bu yoğun talebin ardından Hotspot Shield şirketinin resmi Twitter hesabından Türkçe tweetler atılmaya başlandı.

Teknogram'ın haberine göre atılan Türkçe tweetler RT rekoru kırarken, Hotspot Shield uygulamasının iPhone kullanıcıları için sadece bir hafta ücretsiz olduğunu belirtelim. 

Hotspot Shield nedir? Hotspot Shield indir!


"Aman diyelim, sinav yalan olmasin, uzuluruz. Egitim herseyden onemli.  Bizi ne Cin’ler, Iran’lar, Suudi Arabistan’lar yasaklamak istedi de vermedik!  Sizleri o kadar cok sevdik ki 2 gunde Turkce’yi soktuk! =)  inan panpa, garantisi benim ya!" gibi Türkçe paylaşımşarıyla kısa sürede Twitter kullanıcıları arasında popülerliğini katlayan hesap, esprili üslubuyla birçok kullanıcının da ilgisini çekti. İşte Hotspot Shield‘ın resmi Twitter hesabından atılan Türkçe tweetler:


  ETİKETLER:

  Seçim

  ,

  Twitter

  ,

  İndir

  ,

  Resmi