Instagram'da profesyonel fotoğraflar paylaşın: En iyi kamera uygulamaları

Instagram'da profesyonel fotoğraflar paylaşın: En iyi kamera uygulamaları
Instagram'da profesyonel fotoğraflar paylaşın: En iyi kamera uygulamaları
Akıllı telefonların yüksek çözünürlüklü kameralarıyla çekilen fotoğraflar Instagam'da sükse yapmanız için tek başına yeterli değil. İşte Fobito'nun sizin için seçtiği, fotoğraflarınızı profesyonellerin elinden çıkmış gibi gösterecek 6 uygulama.

Teknoloji hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Sevdiklerinizle iletişiminizin büyük bir bölümü sosyal medya üzerinden devam ediyor. Uzakta olan ya da her an görme şansınızın olmadığı dostlarınızla hayatınızdaki güzellikleri, hüzünleri ve heyecanlı olayları paylaşmanın en kolay ve hızlı yolu sosyal medya araçları haline geldi. Trendlerin belirlendiği, ilginç fikirlerin ve keyifli zamanların bol bol paylaşıldığı fotoğraf ve video paylaşım platformu olan Instagram’da artan sosyal medya kullanımı ile hayatımızın bir parçası haline geldi. Instagram’da paylaştığınız fotoğrafları düzenlemek için kullanabileceğiniz pek çok uygulama mevcut.

Fobito'nun seçtiği En İyi Kamera Uygulamaları listesinden siz de ihtiyaçlarınıza yönelik uygulamarı bulabilirsiniz.

Pic Stitch

Bu uygulama ile kolajladığınız fotoğraflarınızı Facebook Messenger aracılığı ile arkadaşlarınıza kolaylıkla gönderebilirsiniz.

VSCO Cam

Yeni nesil telefonlarla profesyonel fotoğraflar çekebilmek mümkün. Fotoğraflarınıza profesyonel bir dokunuş verecek olan Play Store’da en iyi geliştirici ödülü alan uygulama VSCO Cam ile profesyonel fotoğraflar çekebilir ve dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. 

aillis

Fotoğraflarınıza efektler ve etiketler eklemenizi sağlayan sade ve kullanışlı arayüzü ile kullanıcı dostu olan uygulama ile yaratıcı fotoğraflar elde edebilirsiniz.

Photo Editor by Aviary

Fotoğraflarınızı düzenleyebileceğiniz, gördüğünüz hataları giderebileceğiniz aynı zamanda efekt ekleyip üzerinde çizimler yapabileceğiniz kısacası fotoğraf düzenleme konusundaki pek çok ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz uygulama ile ışık ve renk ayarlarını da düzenleyebilirsiniz.

Snapseed

Google’ın uygulaması Snapseed sade ve kullanışlı arayüzü ile fotoğraflarınızın renk ve boyutlarını düzenleyebilir ya da efekt ekleyebilirsiniz.

Candy Camera

Efekt ve çerçeve ekleyerek fotoğraflarınızı düzenleme imkanı sağlayan uygulama ile aynı zamanda fotoğraflarınızdaki hataları giderebilirsiniz.

Mobil dünya ile ilgili gelişmeleri takip etmek ve ihtiyacınız olan tüm uygulamara kolayca ulaşmak için Fobito'yu takip etmeyi unutmayın.