İstemediğiniz yerden sizi kaçıran uygulama: Fake Call 2

İstemediğiniz yerden sizi kaçıran uygulama: Fake Call 2
İstemediğiniz yerden sizi kaçıran uygulama: Fake Call 2
Bayık muhabbetlerden kaçmak için kullanılan 'Sahte Arama' uygulamasının yeni versiyonu geldi.

Hiç keyif almadığınız bir arkadaş ortamındasınız ya da başka bir yerde olmak için can atıyorsunuz; ama işler önceden planladığınız gibi gitmedi ve kalkıp gidemiyorsunuz… Birisinin sizi arayıp bir yerlere davet etmesi ve bulunduğunuz ortamdan uzaklaştırması gerekiyor.

tr.fobito.com/android/fake-call-2 adresinden incelemesine de ulaşabileceğiniz Sahte Arama isimli uygulama sizi yukarıda saydığımız sıkıntılarınızdan kurtarmak amacıyla geliştirilmiş ücretsiz bir uygulama.

Sahte Arama ya da Fake Call uygulaması ile sizin zamanladığınız bir saat ve tarihte telefonunuza bir çağrı geliyor ve dilediğiniz şekilde gelen çağrıyı cevaplamak üzere yerinizden kalkıp bulunmak istemediğiniz ortamdan uzaklaşabiliyorsunuz. İsterseniz gelen çağrıyı dilediğiniz şekilde ayarlayabildiğiniz uygulama ile rehberinizde kayıtlı biri sizi aramış gibi göstererek “telefon geldi gitmem gerekiyor” diyebiliyor ve kanıt sunabiliyorsunuz.

Sahte Arama uygulamasını kullanmak için uygulamayı telefonunuza yükledikten sonra uygulamaya giriş yapın ve Arayan Adı, Numara ve Arayan Resmi gibi bilgileri doldurun. Ardından sahte aramanızın yapılacağı zamanı seçin ya da Şimdi Arama Yap butonuna basarak sahte aramanızı gerçekleştirin. Sahte aramanız siz uygulamayı kapatana kadar sürecek ve sizi kurtarana kadar elinden geleni yapacaktır.


  ETİKETLER:

  Android

  ,

  Telefon

  ,

  Resmi