Kahve bağımlıları için geliştirilen uygulamalar

Kahve bağımlıları için geliştirilen uygulamalar
Kahve bağımlıları için geliştirilen uygulamalar
Kahve deninde pek çok kişi için akan sular durur. Her şeyin yanında gider kahve. Kitap okurken, çalışırken, muhabbet ederken, sosyal medyada dolanırken... Kahveyi yaren ettiğimiz pek çok alan var hayatımızda. Peki bunu bir adım öteye taşımaya ne dersiniz? İşte size kahve bağımlıları için geliştirilen uygulamalar!

Pek çoğumuzun günlük hayatında en çok yer kaplayan içeceklerden biri, hiç şüphesiz kahve . Durum böyle olunca da günlük hayatta en çok kullandığımız cihaz olan akıllı telefonlarımız ya da tabletlerimizle kullanabileceğimiz çeşitli kahve uygulamaları geliştirilmiş.

İşte tr.fobito.com’un derlediği en iyi kahve uygulamaları listesi

Coffee Nerd

Türkçe dil seçeneği ne yazık ki bulunmayan Coffee Nerd uygulamasının içerdiği tarifler ile muhteşem kahveler hazırlayıp kendinizi herhangi bir kafeye gitmeden de enfes sunumlarla şımartabilirsiniz.

Perfect Espresso Coffee Timer

Bir zamanlayıcı olan Perfect Espresso Coffee Timer uygulamasını çalıştırın ve telefonunuzu kahve makinenizin üzerine bırakın. Kahvenizin demlenme süresini sizin yerinize tutan bu uygulama ile muhteşem aromaya en doğru zamanda ulaşacaksınız.

Coffee Cup Photo Frame

Kahve fincanlarına fotoğraflarınızı ekleyebileceğiniz bir uygulama olan Coffee Cup Photo Frame ile şık görseller elde edebilirsiniz.

Line I Love Coffee

Bir mesajlaşma uygulaması olan Line’a ait olan bu mobil oyunda müşterilerinizi memnun etmek için onlara lezzetli kahveler sunmalısınız.

Morning Coffee Theme

Bu ücretsiz uygulama sayesinde telefonunuzun temasını ve ikonlarınızı birer kahve fincanına dönüştürebiliyorsunuz.

Kahve Duvar Kağıtları

Telefonunuzun duvar kağıdını kahve fotoğrafları ile değiştirebildiğiniz bu ücretsiz uygulama ile en sevdiğiniz kahvenin en canlı tonları her zaman gözünüzün önünde olacak.

Espresso Coffee Guide

Türkçe dil desteği bulunmayan bir başka kahve tarifi uygulaması olan Espresso Coffee Guide’ın görsel anlatımı ile birbirinden lezzetli kahveler hazırlayabilirsiniz.

Coffeemania

250'den fazla kahve tarifi içeren bir uygulama olan Coffeemania'da damak tadınıza uygun en güzel tarifleri bulabilirsiniz.

Starbucks

Ülkemizde henüz kullanılabilir olmayan, meşhur kahve zinciri Starbucks’ın uygulaması ile en yakın Starbucks şubesini görebilir ve isterseniz kahve siparişinizi verebilirsiniz.


  ETİKETLER:

  Starbucks

  ,

  Line

  ,

  Kahve

  ,

  zaman