Microsoft şimdi de ikiz olup olmadığınızı söylüyor

Microsoft şimdi de ikiz olup olmadığınızı söylüyor
Microsoft şimdi de ikiz olup olmadığınızı söylüyor
Geçtiğimiz aylarda How Old isimli uygulamasının dünyanın dört bir yanından pek çok kişi tarafından kullanılmasından sonra, Microsoft bu kez de ikiziniz olup olmadığını söylüyor.

Geçtiğimiz ay How Old isimli web uygulaması ile kaç yaşında olduğunuzu tahmin etmeye çalışan ve sosyal medyanın en çok paylaşılan konuları arasında yer alam Microsoft , şimdi de iki fotoğrafta yer alan kişilerin ikiz olup olmadığını cevaplıyor.

Fobito'nun haberine göre hatalı cevapları ile geçtiğimiz ayın en çok paylaşılan uygulamaları arasında yer alan How Old’un ardından Microsoft şimdi de iki kişinin ikiz olup olmadığı sorusuna cevap veren bir sistem geliştirdi.

Microsoft’un Build isimli yazılım geliştirme etkinliğinde birkaç saat içinde geliştirilen bu uygulamada iki adet fotoğrafı siteye yüklüyorsunuz sonrasında da sistemin fotoğrafları analiz etmesini bekledikten sonra da hangi oranda bu iki fotoğrafın birbirine benzediğini görüyorsunuz.

Twins or Not isimli bu uygulama, çok benzediğinizi düşündüğünüz arkadaşlarınız ya da ünlü isimler ile bir süre oyalanabileceğiniz ya da gerçekten ikiz kardeşiniz ve sizin fotoğraflarınız ile test edip Microsoft’un ne kadar isabetli ya da hatalı tahmin yaptığını görebileceğiniz keyifli bir sistem olmuş.


  ETİKETLER:

  Microsoft

  ,

  Ünlü

  ,

  yazılım

  ,

  sosyal