Oyun! Sorunsuz, zahmetsiz...

Bilgisayarda yapılabilecek en keyifli işlerden birisi, şüphesiz oyun oynamak.

Bilgisayarda yapılabilecek en keyifli işlerden birisi, şüphesiz oyun oynamak. Ancak bu heves çoğu zaman hüsranla sonuçlanır. Oynayacak oyun aramak, bulmak, incelemek, satın almak, yüklemek ve eğer şanslıysanız bilgisayarınızın performansının yeterli olması ve oynamaya başlamak çoğu kişi için bitmeyen bir stres. Üstelik satın alınan oyunun beğenilmemesi de sıkça karşılaşılan olaylardan. Real firmasının yeni yazılımı Real Arcade, oyunseverler için komple bir çözüm sunuyor. Tamamen ücretsiz
olan bu yazılımı çektikten sonra bilgisayarınıza kurar kurmaz yepyeni bir oyun platformu ediyorsunuz.
Oyun rehberi sayfasında yüzlerce oyunun ekran görüntülerini, dosya boyutlarını, türünü ve açıklamalarını okuyabilir, tek tıklamayla internetten çekmeye başlayabilirsiniz. Oyunlar genellikle çok küçük dosya boyutlarına sahip. Yüklediğiniz oyun eğer ücretliyse 5 kullanımdan sonra satın almanız gerekiyor. Böyle bir niyetiniz varsa ayrıca Real Arcade sitesinde yaptıracağınız bir ayrı kayıtla bu oyunları aynı yazılım içinden tek tıklamayla satın alabilmenizi sağlıyor.
Real Arcade'in en önemli özelliği, oyunları oynamak için herhangi bir ek yazılıma ihtiyaç duymamanız. Böylelikle tek yazılımla yüzlerce oyun başlığını sorunsuz olarak oynayabilme şansına sahip oluyorsunuz.