Sabrınızı Sınayacak iOS Oyunları

Sabrınızı Sınayacak iOS Oyunları
Sabrınızı Sınayacak iOS Oyunları
Flappy Bird çılgınlığı ile başlayan ve adeta sabır testi haline gelen mobil oyunların iOS platformunda oynanabilen ve başlangıçta kolay görünse de ilerledikçe sizi ve yeteneklerinizi zorlamaya başlayacak oyunları fobito.com aracılığı ile bir araya getirdik.

Scuba Dupa

Mobile Gaming Studios tarafından geliştirilen Scuba Dupa adlı oyunda denizin en derin yerine ulaşarak inci toplamanın amaç olduğu bu oyunda sevimli bir dalgıç karakteri yönlendiriyor ve incileri toplarken son derece keyifli vakit geçirebiliyorsunuz.

ZigZag

İsmini oynanışına da taşıyan bu oyunda amacınız mümkün olduğunca çok sayıda zigzag çizmek.

Gold Diggers

Tünel kazma makinesine benzeyen bir kazı makinesi ile altın aradığınız bu oyun Gamistry tarafından geliştirilmiş.

Circle

Bir çemberi zıplatarak puan kazandığınız ve çemberin çizgiye değmemesini sağlamaya çalıştığınız Circle, Ketchapp tarafından geliştirilmiş bir oyun.

Timberman

20 farklı oduncu karakterden birini seçerek ağaç dallarına çarpmadan mümkün olduğunca fazla ağaç kesmeye çalıştığınız bu oyunun15 milyondan fazla kullanıcısının olması iddiasını ispatlamak için yeterli görünüyor.

Crossy Road

Seçtiğiniz hayvanı yoğun trafikli yollardan ya da tren yolları gibi yerlerden geçirmeye çalıştığınız oyunda amacınız en fazla yolu geçerek en yüksek puanı toplamayı amaçlıyorsunuz.

Skyward

Hareketli butonları basamak yapıp bir araya getirerek ilerlediğiniz bu oyunda skorunuzu Facebook ya da Twitter’da paylaşıp arkadaşlarınıza meydan okuyabilirsiniz.

1+2=3

Bir matematik oyunu olan bu oyunda sadece 1, 2 ve 3 rakamlarını kullanıp toplama ve çıkarma işlemlerini yaparak sorulara cevap vermeye çalışıyorsunuz.

Stick Hero

Stick Hero farklı bir oyun arayanlar için iyi bir seçim. Başta oyuna alışmak zor olsa da birkaç denemeden sonra iyi bir oyuncu olabilirsiniz.

Bells Jump

Çanların üzerinden sıçrayarak en yüksek noktaya erişmeye çalışan tavşanınıza eşlik eden müziği ile Bells Jump, bir yandan sinirlerinizi bozarken bir yandan da sizi sakinleştiriyor.

Jupiter Jump

Noodlecake Studios’un yapımı olan Jupiter Jump, bir astronotu uzayın en uzak noktasına ilerletmeye çalıştığınız bir oyun.

Dash Man

ATP Creative’in geliştirdiği bir başka arcade tarzı olan oyunda amacınız mümkün olduğunca geniş alanı boyamaya çalışıyorsunuz.

Zoidtrip

Kağıt uçak benzeri üçgen bir karakteri yönlendirerek engellere takılmadan ilerlemeyi amaçladığınız bu oyun sabrınızla birlikte reflekslerinizi de sınayacak.

Wrong Way Racing

Şerit değiştirerek diğer arabalara çarpmadan mümkün olduğunca fazla tur atmayı hedeflediğiniz Wrong Way Racing, minimal grafikleriyle dikkat çeken keyif alabileceğiniz biryarış oyunu.

Circle Pong

App Cow tarafından geliştirilen bu oyunda amacınız siyah noktayı çemberin içinde tutmak. Emin olun söylemesi çok kolay; ama başarması son derece zor oyunlardan biri.


  ETİKETLER:

  Seçim

  ,

  Facebook

  ,

  Twitter

  ,

  Altın

  ,

  Oyun

  ,

  Tünel

  ,

  Tur

  ,

  Gold

  ,

  Matematik

  ,

  derece

  ,

  Uzak