Samsung Galaxy S4 Mini Fiyatı ve Özellikleri

Samsung Galaxy S4 Mini Fiyatı ve Özellikleri
Samsung Galaxy S4 Mini Fiyatı ve Özellikleri
Samsung Galaxy Mini S4 özellikleri neler? Samsung Galaxy Mini S4 fiyatı nedir? Samsung Galaxy S3 Mini incelemesi burada!

Radikal.com.tr - Samsung Galaxy Mini S4 özellikleri neler? Samsung Galaxy Mini S4 fiyatı nedir? Samsung Galaxy S3 Mini incelemesi burada!

Samsung GALAXY S4 mini GALAXY S4'ün temel özelliklerini taşıyan bir telefon . Küçük tasarımı, her durumda sorunsuz bir şekilde taşımasını sağlıyor.

GALAXY S4 mini GALAXY S4’ün tasarımını yansıtıyor. Canlı ve geniş 4.3 inç qHD sAMOLED ekranla beraber sıra dışı dış malzemesi, performanstan ödün vermeden mükemmel bir estetik sunuyor.

GALAXY S4 Mini sıra dışı donanım performansı, daha fazla görevi kolayca ve hızlıca yapmanıza imkan sağlar. Güçlendirilmiş işlemci, büyük dahili hafıza, dahili yüksek çözünürlüklü kamera ve çeşitli bağlantı seçenekleri, günlük sıradan şeyleri özel anlara çeviriyor.

Kullanıcı bellek alanı, sistem dosyaları sebebiyle toplam bellek alanından daha az olabiliyor. Kullanıcı belleği, bölgeye, operatöre ve destekleyen dile göre farklılık gösterebiliyor ve yazılım güncellemesi sonrasında değişebiliyor.

S Travel uygulaması, akıllı bir tur rehberi. Bir sonraki geziniz için, coğrafi bilgiler, yerel eğlence programları, popüler restoranlar ve ilgi alanları da dahil seyahat önerileri ve tur rehberliği elde edebiliyorsunuz. Entegre yerel uygulamalar, çeşitli akıllı fonksiyonları ve hizmetleri kusursuzca sunuyor.

Wi-Fi veya ağ bağlantısı olmasa bile, arkadaşlarınıza kolayca erişebilmeniz sağlanıyor. Gruba Çalma Samsung GALAXY Serisi arasında grup oluşturmanızı sağlar ve hoparlör sisteminin bir parçası olmak, fotoğraflardan kolaj oluşturmak ve diğerlerine karşı oyun oynamak da dahil çok çeşitli paylaşım seçeneği sunar.

S Health uygulaması, sağlık durumunuzu izler ve formda kalmanıza yardımcı olur. Sağlık durumunuzu kontrol etmek için, uygulamayı Samsung Apps'ten indirmeniz gerekiyor. Yiyecek takipçisi yardımıyla kalori dengenizi kontrol edebilirsiniz veya isteğe bağlı S-Band yardımıyla egzersizlerinizi izleyebilirsiniz. S Health uygulaması, kişisel bir antrenör görevi görür ve sağlıklı kalmanızı sağlayan faydalı bilgiler sunar

HomeSync ile her bir içerik, geniş depolama alanında saklanabilir ve depolama alanı, güvenlik ve veri kaybı sorunları ile ilgili endişe duymadan uzak bir yerden bile çektiğiniz fotoğrafı veya videoyu paylaşabilirsiniz.

Samsung Link özelliği, Samsung aygıtları arasında doğrudan bağlantı kurar. Tüm içeriklerinizi, farklı Samsung aygıtları üzerinden arkadaşlarınızla ve ailelerinizle sorunsuz şekilde paylaşabilirsiniz.

S4 Mini'nin fiyatı ne kadar?
GALAXY S4 mini’nin fiyatı ise 949,000 TL