Sinirlerinizi alt üst edecek 10 beceri oyunu

Sinirlerinizi alt üst edecek 10 beceri oyunu
Sinirlerinizi alt üst edecek 10 beceri oyunu
İnsanın sinirlerini bozan, ama o kadar da eğlenceli oyunlar burada!

İş yerinde bunaldınız, ya da kafanızı dağıtmak için birkaç dakika başka birşeyle ilgilenmeye ihtiyacınız var. İşte tam bu noktada sizin için özenle seçtiğimiz, her biri diğerinden daha da sinir bozucu, ama bir o kadar da eğlenceli ve bağımlılık yapıcı 10 oyunu sizlere sunuyoruz. İster bilgisayardan, ister telefon ya da tabletinizden oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler!

1. Çılgın Pilot

Kontrolü neredeyse imkansız olan, hatta kendince insiyatif alıp kamikazeye bile başlayabilen emektar bir uçağı, sağa sola çarpmadan ne kadar süre uçurabilirsin? Bu oyun gerçekten saç baş yolduruyor.

 

2. AA

Son dönemin en popüler oyunlarından biri de AA. İsmi zaten ne kadar sinir bozucu olduğu ile ilgili bir ipucu verse de, insan kendini oynamaktan alıkoyamıyor. Bir topa iğne batırmanın nesi eğlenceli diye soracak olursanız, aynı soruyu sorup sonra bu oyunun bağımlısı olan milyonların arasındasınız demektir.

 

3. Halka

Aslında tek yapmanız gereken doğru zamanda ekrana dokunmak, ama insan bunu bile beceremediğini görünce küplere biniyor. Halka, adından da anlaşılabileceği gibi bir halkayı içerisinden geçen tele hiç temas ettirmeden ilerletmeniz gereken bir oyun. Basit ama sizir bozucu!

 

4. Swing Copters

Kafasında pervaneyle uçmaya çalışan sevimli bir civciv ve zorlu bir parkur. Biryerlerden tanıdık geldi mi? Evet, Flappy Bird çılgınlığının devamı olan Swing Copters’ın, sinir bozuculuk bakımından diğerinden aşağı kalır bir yanı yok.

 

5. Zorlu Parkur

Mükemmel zamanlama ve refleks uyumu gerektiren bu oyunda dünyayı kurtaracağınızı sanmayın. Yapmanız gereken, aşağıda düşmeden zig-zag’lar çizen parkurda ilerlemek. Ama bu hiç sandığınız kadar kolay olmuyor ve inat ederek tekrar tekrar bu oyunu oynuyorsunuz.

 

6. Kafa Topu

Bu oyun bildiğimiz futbol oyunlarından biraz daha farklı. Biraz da voleyboldan enstantaneler bulunan Kafa Topu oyununda, topu kendi sahanıza düşürmemeye ve rakibin sahasına atmaya çalışıyorsunuz. Oynadıkça yeteneğinizin ne kadar geliştiğine hayret edebilirsiniz.

 

7. 2048

Bu senenin en çok oynanan oyunlarından biri de 2048. Sayıları birleştirip daha büyük sayılar yaratmaya çalıştığınız bu oyunda, herkes 2048 sayısına ulaşmak için bu oyuna saatlerini harcıyor. Sayılar sizi korkutmasın, biraz sabır ve temel matematik bilgisi bu oyun için aslında yeterli.

 

8. Şeker Yağmuru

Rengarenk görseller ve ağız sulandıran şekerler bu oyunu kendine çekmek için yetiyor da artıyor bile. İnsan oynadıkça oynuyor ve tek sebebi daha fazla şeker patlatabilmek. Henüz başlamadıysanız mutlaka tadına bakın!

 

9. Meyve Kesme

Mutfaktaki meyve bıçaklarını kuşanın ve düşen meyveleri doğramaya başlayın! Bir süre sonra refleksleriniz o kadar önemli hale geliyor ki, meyve yerine yanlışlıkla başka bir eşyanızı doğradığınızda tüm emekleriniz boşa gidiyor.

 

10. Flappy Bird

Tabi ki bu liste Flappy Bird’süz olmazdı. Milyonları peşinden sürükleyen bu basit oyun, halen dünyanın en popüler oyunlarından biri olma ünvanını koruyor.

           

Bu kadar oyundan bahsettikten sonra gelelim en güzel habere… Tüm bu sinir bozucu oyunları ve çok daha fazlasını, Hürriyet Oyun’da ister telefonunuzdan, ister tabletinizden, ister de bilgisayarınızdan ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz. Hemen oynayın-> oyun.hurriyet.com.tr