SSD ile HDD bir arada: Western Digital Black2

SSD ile HDD bir arada: Western Digital Black2
SSD ile HDD bir arada: Western Digital Black2

Western Digital, 2.5-inçlik 120 GB katı hal sürücüsü (SSD) ile 1 TB sabit diski (HDD) birleştiren WD Black2 ikili sürücünün piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Dizüstü bilgisayarların, küçük form faktörlü masaüstü bilgisayarların ve tek yuvalı ve hepsi bir arada sistemlerin hem SSD düzeyinde performansını hem de HDD kapasitesini yükseltmek isteyen tüketiciler ve hizmet sağlayıcılar için uygun olan WD Black2 ikili sürücü, tek bir kablo aracılığıyla bağlanıyor ve geleneksel 9.5 mmlik yuvaya uyuyor.

WD Black2 ikili sürücü, toplam sürücü kapasitesini, performansı ve güvenilirliği arttırırken verilerin nasıl ve nerede depolanacağına karar verme esnekliği getiriyor. Hem flash disklerin hem de manyetik disklerin avantajlarından yararlanan WD Black2 ikili sürücüler, veri kullanımını SSDden HDDye aktararak SSDnin dayanıklılığını ve ömrünü arttırıyor. Eski SATA konektörlü standart 9.5 mm, 2.5-inç biçim faktörüyle paketlenmiş olan WD Black2 ikili sürücü Windows XPden Windows 8.1e kadar uzanan PC işletim sistemleriyle uyumlu.

WD Black2 ikili sürücüler Aralık sonu itibari ile satışta olacak. Fiyatının da 430 dolar + KDV olacağını belirtelim.


  ETİKETLER:

  Windows

  ,

  KDV

  ,

  Flash

  ,

  hizmet

  ,

  Aralık