Telefonunuzun kamerasını ıslık çalarak kullanın!

Telefonunuzun kamerasını ıslık çalarak kullanın!
Telefonunuzun kamerasını ıslık çalarak kullanın!
Telefonunuzun kamerasını açtınız ve iki kenarından telefonunuzu tutarken işaret parmağınızla deklanşöre dokundunuz; ama o da ne? Eliniz ekrana dokunurken titrediği için bu en keyifli anın pozu bulanık çıktı. Sorun değil yeni bir uygulama derdinize deva olacak!

Arkadaşlarınızla birlikte oturuyorsunuz, herkesin kadrajda olduğu çok güzel bir kare yakaladınız ve bu anı ölümsüzleştirmek istediniz. Ama selfie çubuğu da çare olamıyor, el titreyince kamera ne yapsın? O bulanık çıkan fotoğraflara veda etmeye hazırlanın...

tr.fobito.com 'un sizler için incelediği Whistle Camera uygulaması ile fotoğraf çekmek için tek yapmanız gereken ıslık çalmak. Sizin ıslığınızı algılayan Whistle Camera uygulması ekrana dokunmanıza gerek kalmadan fotoğraf çekmenizi sağlıyor. Bu sayede de parmağınızla ekrana dokunup telefonunuzu titretmiyorsunuz ve fotoğraflarınızın netliği bozulmuyor.

Dilerseniz ıslığınızın şiddetine göre hassasiyetini değiştirebildiğiniz ve kendisine ait bir de zamanlayıcısı bulunan Whistle Camera uygulamasını bu bağlantıdan indirebilir ve uygulama ile ilgili daha detaylı bilgiye erişip incelemesini okuyabilirsiniz. Whistle Camera gibi bir çok kullanışlı uygulamaya ve mobil cihazlarınızla ilgili kullanıcı deneyiminizi artıracak pek çok faydalı ip ucuna tr.fobito.com adresinden ulaşabilirsiniz.

*Not: Uygulamayı kullanırken ıslık çalmak için büzdüğünüz dudaklarınızı tekrar toparlamayı unutmayın. Yoksa büzülmüş dudaklarla dolu bir fotoğraf albümünüz olması kaçınılmaz!


  ETİKETLER:

  Fotoğraf

  ,

  dolu

  ,

  çare