Twitter'a erişilemiyor (Twitter neden açılmıyor?)

Twitter'a erişilemiyor (Twitter neden açılmıyor?)
Twitter'a erişilemiyor (Twitter neden açılmıyor?)
Kullanıcılar sosyal medya ağı Twitter'a 15 dakika olduğu düşünülen bir süre boyunca ulaşamadı. An itibariyle bazı kullanıcılar Twitter'a erişebiliyor ancak mecraya ulaşamadıklarını belirten kullanıcılar da var.

RADİKAL - Sosyal medya ağı Twitter'a kullanıcılar saat 10:35 itibariyle erişemedi. Erişim probleminin nedenine dair henüz bir açıklama yapılmadı. Bazı kullanıcılar Ekşi Sözlük'teki Twitter başlığına da mecraya ulaşamadıklarını yazdılar. Problemin dünya çapındaki tüm kullanıcıları etkilemiş olabileceği belirtiliyor. Bazı kullanıcılar mobil cihazlarında Twitter'a kısa bir süre önce erişebildiklerini belirtti ancak bu durumun tüm kullanıcılar için geçerli olmadığı bilgisi de paylaşılıyor.

Erişim Sağlayıcıları Birliği Genel Sekreteri Kent: 'Twitter'a erişim sıkıntısı bizden kaynaklanmıyor'

Erişim Sağlayıcıları Birliği Genel Sekreteri Bülent Kent, sosyal paylaşım sitesi Twitter'a bugün kısa süreli erişim sıkıntısı yaşandığını belirterek, "Sorun, bizden kaynaklı değil" dedi.

Kent, AA muhabirine, Türkiye'deki Twitter kullanıcılarının karşılaştığı erişim probleminin, dünyanın farklı noktalarında da yaşandığını söyledi.

Twitter'a erişimde yaşanan sorunun kendilerinden kaynaklanmadığını vurgulayan Kent, "Twitter'a erişimin engellenmesi konusunda bizden kaynaklı herhangi bir mahkeme kararı bulunmamaktadır" ifadesini kullandı. (AA)