Üç kolay adımda podcast aboneliği

Doppler'ı (http://www.dopplerradio.net/) yükledikten sonra rehber sitelerden birine giderek ilgilendiğiniz bir yayının başlığın yanındaki turuncu 'xml' etiketine sağ tıklayın...


Doppler'ı (http://www.dopplerradio.net/) yükledikten sonra rehber sitelerden birine giderek ilgilendiğiniz bir yayının başlığın yanındaki turuncu 'xml' etiketine sağ tıklayın (resimde daire içinde) ve kısayolu kopyalayın. Kopyaladığınız adresin sonu XML olmalı.


Bu kanalı çekmek için Doppler'a gelip 'Edit' başlığı altından 'Add Feed' başlığına tıklayın. Karşınıza çıkan penceredeki URL satırına kopyaladığınız adresi yapıştırın. Artık kanalınız eklendi ve her açılışta otomatik olarak kontrol edip yeni bir yayın varsa alıp size çekecek.


Yayınları ekledikten sonra Doppler'da 'start' düğmesine basıp çekimi başlatın. Her şey bitince 'Başlat' mönüsündeki 'Müziğim' klasöründeki 'My Playlists' alt klasöründe oluşan dosyalara çift tıklayarak programları dinleyebilir, WMP içinde senkronizasyon (eşitle) bölümünden MP3çalarınıza otomatik kopyalanmasını sağlayabilirsiniz. Elbette elle kopyalayarak da halletmek mümkün. Tercih teknik becerinize kalmış.