Windows Phone kullanıcılarına 20 GB SkyDrive

Windows Phone kullanıcılarına 20 GB SkyDrive
Windows Phone kullanıcılarına 20 GB SkyDrive

Sürekli olarak çıkış gösteren ve gelecek vaat eden Windows Phone ekosisteminin daha fazla atağa geçmek için Microsoftun olanaklarından faydalanması şart. Nokiayı alan firma henüz yeni nesil iddialı akıllı telefonlar tanıtmadı ama CES 2014 ya da MWC 2014 sırasında bilgiler gelebilir. Windows Phone kullanıcılarına sunulan yeni bir avantajsa SkyDrive bulut depolamada 20 GB ek alan.

Live ID kullanarak cihazını kullanmakta olanlar bu adrese gelecek yeni bir e-postaya dikkat etmeli. Yer alan bilgiye göre 31 Ocak 2014e kadar geçeli olan kampanyada bu tarihten önce ilgili linke gidenler SkyDrive bulut depolama alanına 20 GB ekleyebilecek. Normalde 7 GB olan bu alan 27 GBa çıkacak. Windows Phone kullanıcısı olanlar bu ek alan sayesinde Nokia Lumia uygulamalarını daha yüksek verimle kullanabilir.

Örneğin çok daha fazla sayıda yüksek çözünürlükte fotoğraf yedeklenebilir. Buna ek olarak benzer biçimde videolar da yedeklenebilir. Elbette aynı zamanda bilgisayarlar ve tabletler de aynı SkyDrive ortamını kullanabiliyor. Microsoftun ne kadar fazla sayıda kullanıcıya bu ücretsiz alan davetinden gönderdiği bilinmiyor. Umut ederiz tüm Windows Phone kullanıcılarının SkyDrive alanı otomatik olarak 27 GB seviyesine çıkarılır.