WindowsMe eşliğinde tatbikatlar

Şu sıralarda herkes nefesini tutmuş Windows'un son sürümü XP'yi bekliyor ancak sektör uzmanlarının önemli bir kısmı...

Şu sıralarda herkes nefesini tutmuş Windows'un son sürümü XP'yi bekliyor ancak sektör uzmanlarının önemli bir kısmı, orta düzey kullanıcıların büyük bir kısmının uzun bir süre daha 98 ve Me sürümlerinde kalacağını öngörüyor.
Microsoft'un Windows 2000 sürümü için yaptığı çalışmaların bir kısmını aktardığı sürümü olan Me, 98 ile 2000 sürümünün arasında bir segmentte yer alıyor. Kullanıcı arayüzünün ve yardımcı yazılımlarının gelişmiş olması, aynı zamanda güvenlik ve altyapı olarak da 98 sürümüne göre daha verimli bir kullanım sunuyor. Arkadaş Yayıncılık tarafından yayımlanan "Microsoft WindowsMe'yi Kendi Başınıza Öğrenin" isimli kitap, giriş ve orta düzeydeki kullanıcılar
için her an başvurulabilecek bir referans kitabı olmanın yanı sıra teknik dilden mümkün olduğu kadar uzak kalmayı başaran diliyle temel bilgileri de sıfırdan
itibaren öğrenebileceğiniz bir kaynak.
Kullanım sırasında sıklıkla karşılaşılan sorunlardan yola çıkılarak hazırlanan örnekler yardımıyla, bilgisayarınızı kendi istediğiniz gibi özelleştirmek, yeni bir yazılım yüklemek, video kamera yardımıyla görüntüleri bilgisayarınıza aktarmaktan ve internetten radyoları dinlemek gibi en çok merak edilen temel konular detaylarıyla incelenmiş. Sayfa düzeni ve diliyle de klasik bilgisayar kitaplarından son derece farklı bir yapıya sahip.
(Microsoft WindowsMe'yi Kendi Başınıza Öğrenin / Arkadaş Yayıncılık / 332 Sayfa / 14.000.000 TL (KDV Dahil) / http://www.arkadas.com.tr/)