Yeni Battlefield oyunu yolda!

Yeni Battlefield oyunu yolda!
Yeni Battlefield oyunu yolda!
Star Wars: Battlefront'un ardından yapımcı DICE kaldığı yerden devam etmeyi planlıyor. Yeni Battlefield oyunlarına hazır olun!

Star Wars: Battlefront, filmi ile yakın zamanlarda çıkacak olmasının ve arkasında DICE gibi, Battlefield serisi ile tanınan bir yapımcı olmasının avantajlarını sonuna kadar kullandı diyebiliriz. SW: Battlefront pek çok oyuncu tarafından eğlenceli ancak derinlikten uzak bulundu ve DICE'ın çıkarttığı en iyi işler arasında olduğunu da söyleyemeyiz.

Şimdide kadar Battlefield serileri ile tanınan yapımcı da Battlefield: Hardline ve Star Wars: Battlefront gibi iki tartışmalı oyunun ardından özüne dönmeye hazırlanıyor. Battlefront için önemli isimlerden olan oyun geliştirme sorumlusu Dan Vaderlind, Twitter'dan yaptığı paylaşımda sıranın yeni Battlefield oyununa geldiğini açıkladı.

DICE, Battlefield'ın hazırlanma aşamasında Battlefront'u unutmayacaklarını, ekibin bir bölümünün oyuna ek içerikler geliştirmeye devam edeceğini söyledi, en son hatırlayacağınız gibi Battle of Jakku eklentisi ücretsiz olarak oyunculara sunulmuştu.

Son Battlefield: Hardline oyunuyla istediği etkiyi yakalayamayan DICE'ın yeni oyunu kuvvetle muhtemel bu yılın sonlarında piyasada olacak.