Ormanda 6 gün sonra bulunan çocuk

Ormanda 6 gün sonra bulunan çocuk
Ormanda 6 gün sonra bulunan çocuk
- Tokat'ın Erbaa ilçesinde ormanda kaybolduktan 6 gün sonra bulunan Mustafa Can ve ailesi, İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret etti

TOKAT (AA) - Tokat'ın Erbaa ilçesinde ormanda kaybolduktan 6 gün sonra jandarma tarafından bulunan 6 yaşındaki Mustafa Can Yaşar ve ailesi, İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret etti.

Tedavi gördüğü Gaziosmanpaşa Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinden taburcu olan Mustafa Can, babası İsa ve annesi Ümran Yaşar ile birlikte, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Hüseyin Serin'e teşekkür ziyaretinde bulundu.

Baba Yaşar, yaptığı açıklamada, "Komutanımız ve bütün askerlere teşekkür ediyorum. Oğlumuzdan umudumuzu kesmeye başlamıştık. Jandarma ekipleri oğlumuzu canlı buldu, bundan dolayı çok mutluyuz. Oğlumuzun tedavisi bittikten sonra, 6 gün boyunca fedakarca çalışan askerlerimize teşekkür ziyaretinde bulunduk. Hepsinden Allah razı olsun. Bize çok büyük bir mutluluk yaşattılar. Allah onları başımızdan eksik etmesin" diye konuştu.

Mustafa Can ve ailesi, İlçe Jandarma Komutanı Serin ile askerlere  çiçek verdi.

Erbaa ilçesine bağlı Sütlüce köyü Başyatak mezrasında kaybolan Mustafa Can Yaşar, 6 gün sonra jandarma ekiplerince bir kaya oyuğunda çıplak halde bulmuştu.