Yaşlı adamın hayali Cumhurbaşkanı Erdoğan ile tanışmak

Yaşlı adamın hayali Cumhurbaşkanı Erdoğan ile tanışmak
Yaşlı adamın hayali Cumhurbaşkanı Erdoğan ile tanışmak
- Tokat'ta çiftçilikle uğraşan 75 yaşındaki Hasan Sivri'nin en büyük hayali, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile tanışmak

TOKAT (AA) - Tokat'ta çiftçilikle uğraşan 75 yaşındaki Hasan Sivri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan  ile tanışacağı günü sabırsızlıkla bekliyor.

Turhal ilçesine bağlı Necip köyünde yaşayan ve çiftçilikle uğraşan Sivri, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sevgisini 5 kıtadan oluşan şiirle dile getirdi.

Sivri, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olduğunu dönemden beri takip ettiğini söyledi.

Köyde yaşadığını anlatan Sivri, "3 çocuğum var. Sağ olsunlar, bana bakıyorlar. Recep Tayyip Erdoğan 'ı çok seviyorum. Onunla tanışmak istiyorum. Yaptıkları çok hoşuma gidiyor. Yaşlılara 65 yaş aylığı bağladı. Bundan dolayı mutluyum. Erdoğan vatandaşı çok seviyor. Suriyelilere de Türkiye 'nin kapısını açtı. Çünkü çok merhametli birisi" ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı görmek istediğini dile getiren Sivri, "Tayyip Erdoğan'a şiir yazdım, her zaman yanımda taşıyorum. En büyük hayalim onu görmek. Yazdığım bu şiiri Tayyip beye vermek, ona bizzat kendim okumak istiyorum" dedi.

Hasan Sivri'nin oğlu Suat Sivri de babasının Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı çok sevdiğini anlatarak, "Yaptıklarından, vatanı çok sevmesinden dolayı Cumhurbaşkanımızı çok seviyor. Dürüst ve namuslu bir kişi olduğu için. Cumhurbaşkanımıza yapılan saldırılara da çok üzülüyor. Cumhurbaşkanımız bizi davet ederse daha rahat görüşürüz" diye konuştu.