AK Parti Of İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Kongreleri

AK Parti Of İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Kongreleri
AK Parti Of İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Kongreleri
TRABZON (AA) - AK Parti Of İlçe Kadın Kolları ve Gençlik Kolları olağan kongreleri yapıldı.Of Belediyesi Toplantı Salonu'ndaki kongrelere, AK Parti...

TRABZON (AA) - AK  Parti Of İlçe Kadın Kolları ve Gençlik Kolları olağan kongreleri yapıldı.

Of Belediyesi Toplantı Salonu'ndaki kongrelere, AK Parti İstanbul Milletvekili Oktay Saral, Trabzon Milletvekilleri Safiye Seymenoğlu ve Aydın Bıyıklıoğlu, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, İl Başkanı Haydar Revi, eski İl Başkanı Adnan Günnar, İl Kadın Kolları Başkanı Havva Gümüş, İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Karaoğlu, Genel Merkez Gençlik Kolları Teşkilat Başkan Yardımcısı Soner Yalçın, Of İlçe Başkanı Hakan Terzioğlu, belediye meclisi üyeleri ve partililer katıldı.

Milletvekili Saral, yaptığı konuşmada, hiçkimsenin bulunduğu noktaya tepeden inme gelmediğini belirterek, "Bizler de bu günlere gelebilmek için çok meşakkatli yollardan geçtik" dedi.

Konuşmaların ardından önce İlçe Kadın Kolları seçimi yapıldı. Tek listeyle gidilen seçimde Nurcan Hacıahmetoğlu yeniden İlçe Kadın Kolları başkanı seçilirken yeni yönetim kurulu Serap Türkyılmaz, Gülşah İsmailoğlu, Merve Okutan, Hacer Gedik, Yasemin Öztel, Hacer Soylu, Dilek Aykurt, Hatice Alemdar, Gülsüm Kul, Zeynep Sarıcaoğlu, Yasemin Hacıefendioğlu, Sevim Kar, Emine Holoğlu, Çiğdem Yılmaz, Merve Onur, Yasemin Ulu, Fatma Süleymanoğlu, Büşra Karaahmetoğlu ve Ayşe Saral'dan oluştu.

Daha sonra yapılan Gençlik Kolları seçiminde de mevcut başkan İlyas Bayraktar yeniden başkan seçildi. Yeni yönetim kurulu Halit Öztel, Serdar Kılıç, Murat İnce, Faruk Kumantaş, Mehmet Gündoğdu, Fatih Hacımustafaoğlu, Ömür Arslan, Furkan Aşıkoğlu, Muhammet Tarık Zafer, Volkan Koç, Mehmet İhtiyar, Gökhan Karataş, Aydın Birkan, Hasan Altunkaynak, Feyzullah Onur, Muharrem Şeker, Abdülbaki Gündoğdu, Cemal Ayaz, Samet Öztürk'ten oluştu.