Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- CHP Yalova Milletvekili İnce: "Seçim meydanlarında yalan, dolan, iftira var. Seçim meydanlarında hakaret var, siyaset var, her şey var"

TRABZON (AA) -  Cumhuriyet Halk Partisi ( CHP ) Yalova Milletvekili Muharrem İnce, "Seçim meydanlarında yalan, dolan, iftira var. Seçim meydanlarında hakaret var, siyaset var, her şey var" dedi.

İnce, partisince Akçaabat ilçesinde düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada, seçimlerin ciddi bir olduğunu, ciddiye alınması gerektiğini söyledi.

Seçim meydanlarında Kuran-ı Kerim gösterilmesine tepki gösteren İnce, "Seçim meydanlarında yalan, dolan, iftira var. Seçim meydanlarında hakaret ve iddia var, siyaset var, her şey var. Kutsal kitabın ne işi olur seçim meydanlarında" diye konuştu.

Yapacakları projelerinde gelir kaynaklarını açıklayan İnce, "Uygulayacağımız projeler 77 milyon, 'parayı nereden bulacaksınız' diye bize sorabilir ama haramzadeler soramaz. 3 milyona çerez parası diyen bunu soramaz bize. Kilosu 4 bin liradan beyaz çay içen bunu soramaz bize. Tanesi bin liraya bardak alan bunu soramaz. 700 milyarlık saat takan bize bunu soramaz" ifadesini kullandı.