Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Trabzon Milletvekili Köseoğlu: "İçinde lojistik merkezi de barındıran Yatırım Adası ve Endüstri Bölgesi Projesi, Trabzon tarihinin en büyük istihdam projesi olacak"

TRABZON (AA) - AK Parti Trabzon Milletvekili ve milletvekili adayı Ayşe Sula Köseoğlu, "İçinde lojistik merkezi de barındıran Yatırım Adası ve Endüstri Bölgesi Projesi, Trabzon tarihinin en büyük istihdam projesi olacak" dedi

Seçim çalışmaları kapsamında Arsin ilçesini ziyaret eden Köseoğlu, esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederek sorunlarını dinledi. Yeşilyalı TOKİ konutları ve Yalı Mahallesi'nde ev ziyaretleri yaparak vatandaşlarla bir araya gelen Köseoğlu, Yeşilyalı Camisi cemaatiyle de sohbet etti. Okul ziyaretleri gerçekleştiren Köseoğlu, Arsin Organize Sanayi Bölgesi'nde çalışan işçilerle görüştü.

Arsin'in büyümesi ve daha da gelişmesi için hazırlanan projelerin takipçisi olacağını belirten Köseoğlu, "7 Haziran'da sizlere sözünü verdiğimiz projelerin arkasındayız. Adli Psikiyatri Hastanesi'yle ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Bölgenin önemli turizm merkezlerinden biri olan Santa Antik Kenti'ne ulaşımı sağlayan yolların Yeşil Yol Projesi kapsamında asfaltlanması için Trabzon Büyükşehir Belediyesi Meclisi'ne teklif sunduk ve kabul edildi" diye konuştu.

İçinde lojistik merkezi de barındıran Yatırım Adası ve Endüstri Bölgesi Projesi'nin, Trabzon tarihinin en büyük istihdam projesi olacağını ifade eden Köseoğlu, "Yatırım Adası bölgemizi dünyaya açacak. Yolların asfalt ya da betonla kaplanması için büyükşehir ve Arsin Belediyemizin çalışmaları devam ediyor. Kanalizasyon ve içme suyu sorunlarının çözümü noktasında da gereken hamleler kısa sürede yapılacak" dedi.

Köseoğlu, Türkiye 'ye kurulan tuzakların bertarafı için 1 Kasım seçimlerinin önemli olduğunu kaydederek, "1 Kasım seçimleri Türkiye'nin ölüm kalım noktasındaki en önemli eşiğidir. Türkiye'nin kaderi ile AK Parti 'nin kaderi aynıdır. Bu nedenle bütün teşkilatı 7 gün 24 saat seferberliğe çağırıyorum. Oyunu kullanmayan bütün vatandaşlarımızın oylarını kullanması noktasında çalışmaya davet ediyorum" ifadelerini kullandı.