Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Trabzon Milletvekili Köseoğlu: "Biz millete yukarıdan bakan, millete efendilik taslayan bir parti, bir iktidar değiliz. Halkımızın her daim hizmetinde olmak bizlerin temel görevidir"

TRABZON (AA) - AK Parti Trabzon Milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu, "Biz millete yukarıdan bakan, millete efendilik taslayan bir parti, bir iktidar değiliz. Halkımızın her daim hizmetinde olmak bizlerin temel görevidir" dedi.

Köseoğlu, genel seçim çalışmaları kapsamında gittiği Of ilçesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını dinledi.

Türkiye 'de birlik ve beraberliğin teminatının AK Parti olduğunu ifade eden Köseoğlu, "Bu seçim bir kader ve karar seçimidir. Bizim sevdamız Türkiye'dir, bizim sevdamız Trabzon'dur. Amacımız nerede olursa olsun, halkımızın tamamına hizmet etmektir. Biz millete yukarıdan bakan, millete efendilik taslayan bir parti, bir iktidar değiliz. Halkımızın her daim hizmetinde olmak bizlerin temel görevidir" diye konuştu.

AK Parti'nin, milletten başka kimseden emir almayacağına işaret eden Köseoğlu, şunları söyledi:

" Bugün kiralık kalemleriyle gazetelerinden Cumhurbaşkanımıza, milli iradeye mesajlar gönderenler emin olsunlar ki biz ne ABD 'ye, ne İsrail'e, ne Rusya'ya, ne Almanya'ya ne de dışarıya bir takım holdingler, medyaya sırtımızı dayamayız. Eski Türkiye'de olduğu gibi manşetlerle hükümet yıkan, manşetlerle hükümet kuran zihniyetler, hala 28 Şubat'ın karanlık dehlizlerinden, dumanlı ve puslu havalarından beslendikleri günler var sanıyorlar. Bizim dayandığımız iki güç vardır. Biri Hak, diğeri de halktır. Sadece Hakk'ın ve halkın karşısında eğiliriz."