Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Trabzon Milletvekili Köseoğlu, 1 Kasım Genel Seçimleri öncesi sosyal medya buluşması düzenledi

TRABZON (AA) - AK Parti Trabzon Milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu, 1 Kasım Genel Seçimleri öncesi sosyal medya buluşması düzenledi.

Kentteki bir otelin salonunda sosyal paylaşım sitelerindeki takipçileriyle bir araya gelen Köseoğlu, sosyal medyanın günümüzdeki en güçlü iletişim aracı olduğunu belirterek, "Sosyal medya gerçekten ciddi bir güçtür. Bu onu nasıl kullandığınıza bağlıdır. Sosyal medya sayesinde binlerce arkadaşım oldu. Sosyal medyayı hep toplum yararına kullanma bakış açısıyla gayret içinde oldum" dedi.

Köseoğlu, herkesin ulaşabileceği bir milletvekili olma arzusuyla yola çıktığını ifade ederek, şunları söyledi:

"Ben herkesin ulaşabileceği bir milletvekili profili çizmek istiyorum. Sizin için sizlerle beraber siyaset yapma arzusundayım. Bir milletvekili siyasi ayrım gözetmeksizin herkese hizmet etmekle görevlidir. Bana sosyal medya üzerinden her türlü görüşünüzü iletebilirsiniz. Şu anda bölgenin tek kadın milletvekiliyim ve Doğu Karadeniz bölgesinin de tek kadın milletvekili adayıyım. Bunun da sorumluluğu üzerimdedir. Bu seçime de kadınların damga vuracağına inanıyorum. Kadınların adaylarına sahip çıkacağına da inanıyorum."

Programda, takipçiler arasından kurayla belirlenen 10 kişi, Köseoğlu tarafından Ankara 'da ağırlanmaya hak kazandı.