"Play-off'tan alnımızın akıyla çıkacağız"

"Play-off'tan alnımızın akıyla çıkacağız"
"Play-off'tan alnımızın akıyla çıkacağız"
- 1461 Trabzon Futbol Şube Sorumlusu Şanver: "1. Lig'e yükselmek için önümüzde 5 karşılaşma var. 1461 Trabzon, bu engelleri aşacak güce sahiptir"

TRABZON (AA) - 1461 Trabzon Futbol Şube Sorumlusu Yavuz Şanver, Spor Toto 2. Lig 'deki play-off mücadelesinden başarılı bir şekilde çıkarak 1. Lig'e yükseleceklerine inandığını söyledi.

Ligde normal sezonu 59 puanla 4. sırada tamamladıklarını anımsatan Şanver, play-off çeyrek final turunda yarın Ümraniyespor ile yapacakları ilk maçı değerlendirdi.

1461 Trabzon'un engelleri aşacak güce sahip olduğunu dile getiren Şanver, "Play-off'tan alnımızın akıyla çıkacağız. Sahamızda Ümraniyespor ile oynayacağımız ilk maçta hedefimiz mutlak galibiyet. Bunu başaracak güçteyiz. Taraftarlarımıza yeniden büyük sevinç yaşatmak istiyoruz. 1. Lig'e yükselmek için önümüzde 5 karşılaşma var. 1461 Trabzon, bu engelleri aşacak güce sahiptir" diye konuştu. 

Rövanş öncesi avantajlı bir skor almak istediklerini dile getiren Şanver, "Alnımızın akıyla çıkacağımıza inanıyoruz. Taraftarlarımızın da buna inanmasını istiyoruz ve kendilerini Ahmet Suat Özyazıcı Stadı'na bekliyoruz" ifadesini kullandı.