Zağnosspor'da transfer

Zağnosspor'da transfer
Zağnosspor'da transfer
- Bayanlar Hentbol Süper Lig takımlarından Zağnosspor, Makedon oyuncu Stevanoska ile sezon sonuna kadar sözleşme imzaladı

TRABZON (AA) - Bayanlar Hentbol Süper Lig takımlarından Zağnosspor, Genç Uşak Belediyespor'da oynayan Makedon sağ kanat oyuncusu Sara Stevanoska'yı transfer etti.

Kulüp başkanı Haluk Selim, genel sayman Abdülaziz Baş ve antrenör Kıvanç Özcan'ın katıldığı törende, Sara Stevanoska ile sezon sonuna kadar sözleşme imzalandı.

Haluk Selim, törende yaptığı konuşmada, ilk yarı bittikten sonra teknik heyetle yaptıkları değerlendirmeler neticesinde takıma takviye yapılmasına karar verildiğini ifade ederek, "Takımımızın hedefleri var. Bu hedefler peşinde koşarken kadronuzun geniş olması lazım. Teknik heyetimizin transfer yapılması yönünde isteği oldu. Biz de yönetim kurulumuzla uygun gördük. İnşallah sezon sonunda hedeflediğimiz yerlere geleceğiz. Hem teknik heyetimize hem de oyuncularımıza bu anlamda güveniyoruz" diye konuştu

Stevanoska ise kariyeri açısından Zağnosspor'u tercih ettiğini vurgulayarak, "Trabzon çok güzel bir şehir. Daha önceden şehirle ilgili birkaç bilgiye sahiptim. Zağnosspor, hedefleri olan güçlü bir takım. Kariyerim açısından burada bulunmam çok önemli. İnşallah hep birlikte sezon sonu başarılı olacağız" ifadesini kullandı.