Tunceli İl Özel İdaresi'nin yatırımları

Tunceli İl Özel İdaresi'nin yatırımları
Tunceli İl Özel İdaresi'nin yatırımları
TUNCELİ (AA) - Tunceli İl Özel İdaresi'nin yatırım programında yer alan projelerin tamamlanması için çalışmalara aralıksız devam ettiği bildirdi.İl...

TUNCELİ (AA) - Tunceli İl Özel İdaresi'nin yatırım programında yer alan projelerin tamamlanması için çalışmalara aralıksız devam ettiği bildirdi.

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Nazif Yıldırım, AA muhabirine yaptığı açıklamada, köylerin sorunlarının çözülmesi için tüm ekiplerin özveriyle çalıştığını belirtti.

2014 yılı yatırım programına alınan içme suyu ve kanalizasyon projelerine büyük önem verdiklerini ifade eden Yıldırım, "2014 yılı yatırımları için İller Bankasından gönderilen ödenekle nüfusu en yoğun köylerimizden biri olan Geyiksuyu köyünün kanalizasyon projesini tamamladık. Yine aynı köyümüzün içme ve tarımsal sulama suyu problemini çözdük. Köylerimizin daha modern , yaşanılabilir, modern ve sağlıklı bir yapıya kavuşturmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz. İstiyoruz ki şehirlerimizde ne varsa köylerimizde de o olsun" diye konuştu. 

Yıldırım, köylerin sorunlarının tespit edilmesi ve çözümü için köy muhtarları ve vatandaşlarla sürekli görüştüklerini söyledi.


  ETİKETLER:

  Tunceli

  ,

  Yatırım

  ,

  Köy

  ,

  Modern